ЦСКА отстъпи на Левски с 1:4 в дербито при футболистите до 15-годишна възраст. Двубоят се игра на базата на "червените" в Панчарево.

В 22-та минута при 0:0 реферът не отсъди дузпа, след като Мартин Смоленски беше спънат в наказателното поле, а в ответната атака топката излезе в аут, но беше отсъден корнер, след който гостите поведоха в резултата, пише официалният сайт на "армейците".

В третата минута на добавеното време "сините" удвоиха преднината си.

ЦСКА срещу Левски на "Герена" при юношите до 16 години

За Купата на БФС

Резултатът беше намален след само 4 минути игра от Цветомир Цанев, когато той се разписа с глава. Минута по-късно Мартин Смоленски стреля, но не успя да изравни, след като топката мина на сантиметри от гредата.

В 49-та минута "сините" вкараха за 1:3. Момчетата на Христо Марашлиев продължиха да атакуват и да създават положения пред противниковата врата. Топката обаче така и не влезе за втори път във вратата на Левски след добри намеси на техния вратар. В продължението на срещата беше оформен крайният резултат.