Берое - Черно море 1:1Децата на Берое завършиха 1:1 с Черно море (Варна) в 1/2-финален мач от държавното първенство за юноши и деца при родените през 1992 година, съобщи Beroe Online.

Воденият от Тодор Станев тим излезе днес от 18,30 часа на стадион "Берое". Срещите при тази възраст са в две полувремена от по 35 минути.

Гостите откриха резултата в 34-ата минута чрез Илиан Капитанов. Пламен Славчев обаче изравни за Берое минута по-късно.

В 54-ата минута младите беройци изпуснаха да релизират дузпа изпълнена от Иван Иванов. Реванша е във вторник от 18,30 часа на стадион "Корабостроител" във Варна.

В другия 1/2-финален мач от тази възраст Левски и Нафтекс също завършиха наравно, но 2:2 и по този начин и те, както и Берое и Черно море оставиха финалистите да се определят на 3 юли, когато са реваншите.

Утре и в неделя са 1/2-финалните първи срещи при младшата (родени 1990 г.) и старшата (родени 1988 г.).