ЦСКА остана без гол и победа през календарната 2015 година. В мач от 25-ия кръг „червените" завършиха наравно 0:0 у дома срещу Ботев (Пд).  Така отборът на Галин Иванов продължава да твори история в негативен аспект.

Новият треньор на столичани пробва нещо революционно, пускайки цели шестима българи в титулярния състав на домакините. Това обаче не помогна кой знае колко на ЦСКА, въпреки, че все пак „червените" се представиха доста по-добре, в сравнение с предишния си мач срещу този съперник. Домакините не успяха да се възползват и от численото си превъзходство в последните 35минути.

Като цяло обаче и двата тима представиха бледа продукция, която едва ли задоволи и малкото фенове по трибуните.

Първата част бе по-добрата и за домакини и гости. Иван Стоянов можеше да открие резултата в 24-ата минута, но ударът му бе избит от защитник.

Ботев се окопити към края на първата част,когато отлично положение пропусна Чико Цветанов, който не се възползва от майсторско спиране от страна на Иван Цветков.

В 54-ата мин. Даниел Златков остави „канарчетата" с десет души, след като получи втори жълт картон за фаул срещу Иван Стоянов.

И когато всички на стадиона чакаха ЦСКА да натисне сериозно, „червените" сякаш свършиха силите и идеите. До края на мача домакините де факто не създадоха почти нищо по-опасно пред Стаховяк, докато Ботев дори можеше да измъкне победата.

В 89-ата мин. Чунчуков пропусна страхотен шанс, след като не подаде към Иршак в чудесна позиция.

Така в крайна сметка двата тима взеха по точка, а второто място на ЦСКА изглежда застрашено. „Червените" са с 3 точки пред Литекс и Локомотив (Сф), които са и с мач по-малко.

ЦСКА - БОТЕВ (ПД) 0:0