Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Благоевград Зрители:
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

86′

Шанс за гостите! Вратарят на Пирин спаси много опасен удар, отправен от Петър Атанасов.

80′

Николай Бодуров влезе в игра на мястото на Карачанаков.

78′

Жълт картон за Петър Занев.

77′

Бандаловски бе заменен от Василев.

76′

Пропуск! Брахими проби по левия фланг, надигра Кавдански и намери Преслав Йорданов, който от чиста позиция в наказателното поле, прати топката в аут.

72′

Старокин засече отбита топка и стреля от границите на наказателното поле, но встрани. При положението е имало и засада на Манолев преди това.

69′

Милчо Ангелов бе заменен от Мезу.

64′

Гостите активно търсят попадение. Дали ще успеят да изненадат неприятно "орлетата", които имаха аванс от два гола?

59′

Близо! Бандаловски игра с глава при центриране от корнер, но прати топката малко над горната греда.

52′

Занев засече центриране на Карачанаков, но ударът му с десния крак мина встрани.

Снимка 551960

51′

Костов бе заменен от Бенгюзов

51′

Станоев бе заменен от Старокин.

46′

Димо Бакалов бе заменен от Петър Атанасов

46′

Милан Йокич замени Охене.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

40′

ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! След тъч за "царете", настана разбъркване в наказателното поле. Станислав Костов пробва да избие, но сбърка, вратарят пробва да спаси, но Милчо Анелов засече и разпечата вратата на "орлетата" за 2:1

37′

Охене навлезе опасно в наказателното поле, но не успя да стреля от изгодна позиция.

26′

ГОЛ ЗА ПИРИН! Карачанаков изпълни от корнер, Бандаловски изби, топката се върна в халфа от Ново Делчево, който отново центрира и там Петър Занев оставен непокрит, стреля с глава за 2:0!

19′

Страхотно изпълнение на Карачанаков от прекия свободен удар. Топката се заби в горната греда!

18′

Кавдански отправи реплика към Чинков и също е санкциониран в жълто.

17′

Охене фаулита Костов на границата на наказателното поле. Изгодна ситуация за домакините.

15′

ГОЛ ЗА ПИРИН! Бърза контраатка на "орлетата" след грешка на Царско село. Манолев открадна топката от Попадийн, намери Станислав Костов, който отдясно напредна и пусна дълъг пас вляво към Преслав Йорданов. Нападателят навлезе в наказателното поле и с удар с десния крак вкара топката в далечния ъгъл за 1:0!

8′

Антон Карачанаков пропусна добра възможност след като напредна скоростно и навлезе в наказателното поле, но се засуети с отиграването си и топката бе избита.

Снимка 551963

3′

Греда!  Брахими напредна отляво и пусна успореден пас към Преслав Йорданов, който от няколко метра стреля в гредата.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′