Валентин Николов отстъпва мястото си на Дейвид Малембана.

79′

Жълт картон за Спас Георгиев.

77′

Греда!

Костов отправи снаряд към вратата на гостите, но топката се отби в лявата греда и излезе в аут.

76′

Илия Димитров стреля опасно, но Янко Георгиев показа класа и отрази удара му.

73′
72′

ГООООЛ ЗА ЛОКО!

​Октавио си изработи сам гола, след като проби към средата и шутира умело в горния ляв ъгъл. Феноменален шут!

67′
66′

ГОООЛ ЗА ПИРИН!

И това попадения падна след изпълнение на ъглов удар на близката греда, където Дюлгеров продължи за Петър Занев, който с глава матира Любенов за 2:0.

62′

Илия Димитров заменя Димитър Митков.

58′

Николай Бодуров е принудително заменен от Юлиян Попев.

55′

Спас Георгиев преодоля Любенов и от малък ъгъл отбеляза хубав гол, който беше отменен заради засада.

54′

Жълт картон за Пинсон.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА.

45′

Започва второто полувреме.

45′
45+1′

Манолев беше най-съобразителен след разбъркване в противниковото наказателно поле, но ударът му по земя бе неточен.

45′

Край на първата част.

44′

Жълт картон и за Октавио.

40′

Феновете на гостите с пирошоу.

35′

Голмайсторът Хубчев получава жълт картон за симулация.

29′

Станоев не застраши Любенов с удара си от далечна дистанция.

27′

Жълт картон за Бодуров, който спря нахлуващия опасно Октавио.

23′

Крачунов полуи на дъгата, но вместо да отправи изстрел тръгна да финтира и се препъна в топката.

20′

Пинсон не затрудни Янко Георгиев с шут от дистанция.

14′

Страхотен пробив на Симеон Славчев отдясно, опитният футболист елиминира няколко защитника и си нагласи топката на левия крак, а шутът му профуча на сантиметри от вратата.

8′
7′

ГООООЛ! 1:0!

Хубчев засече центриране на Карачанаков от корнер на близката греда и откри резултата. Чудесно пласиране на Христофор - 1:0 за Пирин.

3′

Симеон Славчев получи топката в наказателното поле и потърси далечния ъгъл, но изстрелът му не бе точен.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

1′

23 Ивайло Тодоров 19 Иван-Йоанис Атанатос

Отборите на Пирин и Локомотив (София) се изправят един срещу друг в последен двубой за кръга в efbet Лига. Двата тима се намират в долната част на таблицата, което означава, че трите точки са от съществено значение за гореспоменатите селекции.

Гостите от София имат игрово предимство спрямо своя съперник, тъй като вече имаха официален мач. При това какъв - равенство срещу ЦСКА (1:1), в което възпитаниците на Иван Колев се представиха повече от достойно.

Симеон Славчев: Имахме добра химия, точка срещу ЦСКА си е доста важна

"Определено сме разочаровани"

Срещата за "червено-черните" пропускат Александър Александров и Селсо Рапосо. И двамата са наказани. Шанс от първата минута би трябвало да получи младият Владимир Николов. На върха на атаката пък ще действа Димитър Митков, двойка вътрешни халфове ще са Симеон Славчев и Божидар Кацаров, а пред тях ще играе Октавио.

ВИЖТЕ КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Пирин е с намален бюджет спрямо началото на сезона, но тимът запази основното си ядро, съставено от много опитни футболисти. Радослав Митревски получи доверието на ръководството и остана начело на "орлетата". Те се подсилиха с вратаря Янко Георгиев, японския халф Казуку Такахаши и юношата на ЦСКА Даниел Иванов. От напусналите най-много ще липсва продаденият на Ботев (Пловдив) Мохамед Брахими.

Важното за домакините е, че няма контузени или наказани в техните редици.

Историческо нововъведение на "Гнездото"

Стадион "Христо Ботев" ще има рекламна LED система

През първия полусезон Локомотив (София) надви благоевградчани с 2:1. Победния гол вкара Пламен Крачунов, който преди това пропусна дузпа.

Главен съдия на срещата е Станимир Тренчев, с помощници Георги Тодоров и Павлин Михайлов. С ВАР ще се занимават Ивелин Занев и Милен Арабаджиев. Делегат на БФС е Делян Асенов, а работата на реферите зорко ще следи Стоян Алексиев.

Мачът започва в 17:30 часа.

Любопитно: Пирин се изправя срещу уругвайския Данубио по случай вековния юбилей на "орлетата"