Карачанаков отстъпи мястото си на Велев.

Кацаров отстъпи мястото си на Иван-Йоанис Атанатос.

Костов бе заменен от Йорданов.

75′

Станоев бе заменен от Иван Тасев

71′

ГОЛ ЗА ЛОКО (СОФИЯ)! Стойчо Атанасов центрира умело от корнер, Матеус Роча засече с глава и прати топката в мрежата на вратата, пазена от Янко Георгиев. Интригата в този мач се връща!

64′

Костов получи жълт картон за симулация.

63′

Пинсон бе заменен от Николов

63′

Славчев бе заменен от Роча.

60′

Манолев! Опитният играч засече след корнер и отправи опасен удар отблизо, но вратарят изби.

59′

Спас Георгиев получи дълго подаване отляво, овладя и реши да стреля към далечния ъгъл, но вратарят отклони.

53′

"Железничарите" започват по-дейно втората част и владеят инициативата. Ще успее ли Локо да върне попадение?

46′

Октавио бе заменен от Владимир Семерджиев

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

42′

Пирин владее инициативата, но без опасни положения в последните минути на полувремето.

36′

Милошев получи жълт картон.

30′

ГОЛ ЗА ПИРИН! Антон Карачанаков изпълни от корнер, играч на Локомотив изчисти топката право в Красимир Станоев, който засече от воле и стреля много силно, неспасяемо в мрежата на Истатков, за да удвои резултата. Зрителите на стадион "Христо Ботев" може да са доволни, че освен, че водят, техните любимци вкараха и фантастичени голове.

26′

Антон Карачанаков стреля много опасно от пряк свободен удар, топката рикошира в стената и срещна мрежата, но от външната страна.

22′

Светослав Дяков насочи топката зад гърба на защитата, но вратарят излезе и улови.

20′

Владеене на топката: Пирин: 54%, Локомотив София: 46%.

13′

ГОЛ ЗА ПИРИН! Постепенна атака на домакините, топката премина през Станоев и Георгиев, за да достигне в Станислав Манолев, който пред дъгата на наказателното поле отправи снаряд, без да остави шанс на стража на гостите - 1:0!

8′

Пинсон нахлу опасно по фланга, но Светослав Дяков показа своя опит и класа и изби решително в корнер, след който не последва нищо опасно.

6′

Равностойни първи минути. В една от първите опасни ситуации Спас Георгиев проби и пусна пас към Станислав Костов, който не успя да засече и да застраши вратата на "железничарите".

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′