Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Благоевград Зрители: 1948
90+8′

КРАЙ НА МАЧА!

Пирин - Локо (Пд) 0:0 в мач от efbet Лига

Пирин и Локо (Пд) не се победиха в дебюта на Христо Янев, неприятен инцидент беляза мача

Срещата беше белязана от неприятен инцидент

90+2′

Максим Ковальов отново опази мрежата си суха! След изпълнение на корнер гостите успяха да отправят точен удар, но резервният вратар на Пирин е "заключил" своята врата.

Снимка 592856

Източник: startphoto.bg

90′

8 минути продължение.

87′

Занев е изнесен на носилка и се запътва с линейка към болницата. Феновете и футболистите на двата отбора го изпратиха с аплодисменти. Стискаме палци всичко с играча да е наред! Играта е подновена.

83′

Линейка на терена! Петър Занев пострада сериозно и ще се наложи спешна медицинска помощ. Играта временно е спряна! Защитникът на Пирин удари много лошо главата си в коляното на Евандро.

83′

Линейка на терена! Петър Занев пострада сериозно и ще се наложи спешна медицинска помощ. Играта временно е спряна!

75′

Владеене на топката: Пирин (Благоевград): 36%, Локомотив (Пловдив): 64%

Снимка 592857

67′

Само няколко минути след като се появи в игра Александър Василев имаше отлична възможност да открие резултата. Той стреля точно от границата на наказателното поле, но вратарят на Пирин отново се отличи със страхотна намеса!

65′

Смяна с поглед към предстоящия мач на Локо (Пд) с ЦСКА. Александър Томаш замени Бирсент Карагерен, който виси с 4 жълти картона и беше застрашен да пропусне следващия мач. Александър Василев замени българския национал.

62′
Снимка 592830

61′

Греда за Локо (Пд)! Джовани стреля към вратата на Пирин от пряк свободен удар. Ковальов изби топката с върха на пръстите си, тя кацна на гредата и излезе в корнер. Ключова намеса на дебютиращия украински вратар.

60′

Жълт картон за Мартин Смоленски.

56′

Край на мача за Преслав Боруков. На негово място влиза Йвайло Димитров.

54′

И другият, който влезе след почивката за Локо (Пд) получи картон. Волен Чинков записа името на Тодор Павлов в тефтерчето си.

Снимка 592844

52′

Появилият се преди няколко минути в игра Евандро е първият, който получава жълт картон за "смърфовете".

48′
Снимка 592826

46′

Бабакар Дион отстъпва мястото си на Евандро.

46′

Александър Томаш предприема двойна смяна. Тодор Павлов заменя Луан Да Силва.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА BETANO СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+4′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+3′

Уникален пропуск на домакините! Ради Цонев получи топката от Мартин Смоленски и изведе Станислав Костов сам срещу Динко Хоркаш. Нападателят на Пирин обаче стреля покрай вратата и опропасти най-доброто положение в мача до момента!

45′

4 минути добавено време на първата част.

40′

35′
Снимка 592829

30′

Смяната е факт. След като замени своя централен нападател, сега на Янев му се налага да смени и вратаря си. Максим Ковальов застава под рамката. Това е дебют за украинския страж с екипа на "орлетата".

28′

Вратарят на Пирин Янко Георгиев падна много лошо и усука коляното си. Най-вероятно ще се наложи Янев да прави втора принудителна смяна.

24′
Снимка 592818

23′

"Орлетата" на свой ред отговориха с неточен изстрел с глава от Николай Бодуров. Капитанът на Пирин беше оставен непокрит при изпълнение на корнер. Ударът му обаче мина на около два метра встрани от гредата.

21′

Първи удар в мача, но неточен. Луан Силва стреля с глава към вратата на Пирин, но топката прелетя над напречната греда.

15′

Проблем за дебютиращия начело на Пирин Христо Янев още в началото на двубоя. Преслав Йорданов се контузи и не може да продължи срещата. На негово място в игра се появява Станислав Костов.

10′
Снимка 592817

9′

Много грубо влизане на Андрей Йорданов в краката на Матеус Силва. Реферът Волен Чинков правилно декорира младия играч в жълто.

5′

Андрей Йорданов се откъсна по лявото крило и беше съборен в наказателното поле на гостите. "Орлетата" имаха претенции за дузпа, но в крайна сметка се оказа, че нападателят на домакините е бил в положение на засада.

Снимка 592820

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′