Пирин и ЦСКА завършиха 1:1 в мач от 18-тия кръг на efbet Лига. "Армейците" успяха да поведат в резултата с гол на Мухар в 70-а минута, но Станислав Манолев шокира "червените" дълбоко в добавенето време, когато матира Бусато с удар от воле.

През първото полувреме ЦСКА владееше топката и контролираше играта, но "армейците" не успяха да създадат почти нищо пред вратата на "орлетата".

Снимка 556139

Най-чистото положение за "червените" дойде в 19-а минута. Жорди Кайседо получи топката в нападение, гардира добре и върна към Кери, който нанесе мигновен шут с левия крак, но Хенгелман внимаваше и с фантастично спасяване опази вратата си суха.

На няколко пъти Брадли Мазику и Йоан Баи комбинираха добре по левия фланг, но ударите на крилото бяха неточни и това бе всичко, което ЦСКА създаде през първата част.

Снимка 556141

ЦСКА продължи да бъде по-активният отбор, но "червените" продължаваха трудно да намират път към вратата. Така се стигна до 70-а минута, когато за "армейците" се появи неочакван герой! Йоан Баи чукна топката към Карло Мухар, който напредна с нея, вклини се между Занев и Бодуров и с удар между двамата от границата на наказателното поле простреля Хенгелман за 1:0!

Изглеждаше, че ЦСКА ще вземе своето в Благоевград, когато Станислав Манолев се превърна в герой за "орлетата". Дюлгеров центрира отдясно, Манолев бе на точката на дузпата и с удар от воле не остави шанс на Густаво Бусато!