Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Благоевград Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА!

89′

ГОЛ ЗА ПИРИН! Атака на домакините. Манолев намери Карачанаков, той му върна, капитанът пусна към Костов, а нападатеят чукна към Брахими, който отбеляза със силен удар от няколко метра.

74′

Ивайло Климентов бе заменен от Хайдаров.

74′

Марио Топузов бе заменен от Стелиан Добрев

66′

ГОЛЗА ПИРИН! Антон Карачанаков получи извеждащ пас по десния фланг, влезе навътре и рязко смени посоката, за да излъже защитата на гостите и от малък ъгъл направи резултата 3:1!

59′

Жълт картон за Ангел Лясков.

57′

Удар на Русев, който беше доста слаб и не успя да затрудни Петров.

53′

Жълт картон за Георги Русев

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

46′

Ангел Бастунов бе заменен от Георги Русев

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Жълт картон за Станислав Манолев

43′

ГОЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Ивайло Чочев е безпощаден. Петров не уцели ъгъла и нямаше шанс.

42′

Дузпа за ФК ЦСКА 1948! Дюлгеров е играл с ръка в наказателното поле в опит да изие топката пред Ангелов. ВАР този път потвърди решението.

39′

Много добро спасяване на Петров! Галин Иванов центрира от фаул, Чочев отклони с глава, но младият страж на домакините показа завиден рефлекс и изби!

38′

Жълт картон за Брахими

34′

Жълт картон за Дяков

30′

ГОЛ ЗА ПИРИН! След добра атака на домакините, Станислав Костов получи топката, овладя майсторски, обърна се и пусна в дълбочина към Станислав Манолев, който с едно докосване от малък ъгъл, пусна топката покрай Наумов на далечната греда за 2:0!

26′

Няма дузпа! При повторенята стана ясно, че нападателят по-скоро симулира след като скочи между двамата и си закачи крака в Дюлгеров. Жълт картон за симулация на Ангелов.

24′

Съдията Ивелин Занев отсъди дузпа след като Денислав Ангелов бе съборен между двама защитници на Пирин и след посягане на Дюлгеров, нападателят падна. ВАР ще вземе последното решение.

20′

Неприятности на Уорън Фийни. Подобно на миналата среща, когато специалистът трябваше да се лиши от услигте на Николай Бодуров в 30-ата минута, сега 10 минути по-рано Венцислав Бенгюзов се контузи. На негово място се появи Антон Карачанаков.

15′

Денислав Ангелов насичи топката зад гъбра на защитата, но неговите съотборници не успяха да се възползват.

10′

"Орлетата" владеят инициативата.

2′

ГОЛ ЗА ПИРИН! Какво начало на мача! В първото действие след началния сигнал, в 13-ата секунда Ангел Лясков направи грешка, Брахими му отне, напредна и подаде към Красимир Станоев, който овладя и стреля от около 25 метра в горния десен ъгъл на вратата за 1:0!

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

26 Иван Тасев

Тимовете на Пирин и ФК ЦСКА 1948 дават старт на четвъртия кръг от програмата на efbet Лига. Двата тима се изправят един срещу друг тази вечер от 21:00 часа в Благоевград. До този момент представянето на гореспоменатите отбори не оправдава очакванията и три точки на стадион "Христо Ботев" са желана цел и за двата клуба.

Под напрежение са поставени и техните треньори Уорън Фийни и Миро Миндев. Особено северноирландецът, който стартира с две последователни загуби.

Уорън Фийни: Шансовете на Александър Дюлгеров и Николай Бодуров са 50%

Защитниците са контузени

За Пирин под въпрос са двама от основните защитници - капитанът Николай Бодуров и Александър Дюлгеров, като за тях ще се очаква до последно положителна развръзка. Бодуров се контузи срещу Берое, докато Дюлгеров още няма записан мач. С проблемите в защита може да се обяснят и петте допуснати от Пирин гола до момента.

В същото време във ФК ЦСКА 1948 бяха зарадвани с новината, че националът Даниел Наумов се завръща на вратата. Той пропусна две седмици, след като получи комоцио при гостуването на Лудогорец. Треньорът Мирослав Миндев обаче няма да разчита на двама от защитниците си, които са контузени. Това са Георги Ангелов и Симеон Петров.

ФК ЦСКА 1948 също е допуснал много попадения от началото на сезона - цели 8, което означава, че може да очакваме резултатен мач в петъчната вечер в Благоевград.

ФК ЦСКА 1948 отхвърли оферта от 1 милион евро за Наумов

Идвала от Брест

Главен съдия на срещата е Ивелин Занев, с помощници Никифор Велков и Милен Арабаджиев. Делегат на БФС е Благой Благоев, а работата на реферите зорко ще следи Александър Костадинов.