Преслав Йорданов се появява в игра на мястото на Станислав Костов.

Красимир Станоев отстъпва мястото си на Казуки Такахаши.

72′

Станислав Костов пусна извеждащ пас за Радослав Цонев, бившият играч на Левски шутира опасно, но топката профуча покрай вратата.

68′

ГОООЛ! Красимир Станоев! 2:1! Вячеслав Велев центрира отдясно, а Станоев засече и с удар под напречната греда не остави шансове на Костов!

65′

Йохан Валбуена получи жълт картон.

63′

Мирослав Маринов е заменен от Венцислав Христов.

63′

Жълт картон за Иван Тасев.

55′

Спокойни първи 10 минути на второто полувреме. Пирин владее топката, но не успява да създаде нищо опасно пред вратата на врачани.

51′
Снимка 586199

Източник: startphoto.bg

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45+3′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+1′

ГОООЛ! 1:1! Костов! Домакините отговориха веднага и след изпълнение на корнер от Ради Цонев, Станислав Костов с глава възстанови равенството в Благоевград.

45′

АВТОГОЛ! Петър Занев прати топката в собствената си врата! При една от редките си атаки през първото полувреме, домакините успяха да излязат напред в резултата. При едно наглед безобидно центриране, Янко Георгиев изпусна топката, заблуди Занев, тя се удари в главата му и влезе в мрежата.

38′

Жълт картон за един от най-активните в състава на Пирин - Мартин Смоленски.

35′

Нова добра възможност за "орлетата"! Иван Тасев получи пас в наказателното поле и стреля, но Красимир Костов се намеси добре. Последва нов изстрел към вратата, но Диего Ферересо се оказа на пътя на топката.

34′
Снимка 586197

31′

Клери Рик е първият, който получи жълт картон в мача.

20′

Владеене на топката: Пирин: 57%, Ботев (Враца): 43%

14′

Домакините са по-активният отбор в първите минути на двубоя, но засега не успяват да превземат вражеската врата. Гостите дебнат за опасни контраатаки.

Снимка 586198

11′

Мартин Смоленски изведе Петър Занев на стрелкова позиция, но ударът му бе неточен.

3′

Добра възможност за Пирин в първите минути! Петър Занев центрира отляво, Костов свали с глава към Смоленски, който нанесе точен удар, но Диего Ферересо изчисти от голлинията.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

6 Юлиян Попев 91 Венцислав Христов

Пирин приема Ботев (Враца) в първия мач от 9-ия кръг в efbet Лига.

Срещата е днес от 18:15 часа на стадион "Христо Ботев" в Благоевград.

"Орлетата" са в търсене на първа победа, което създаде напрежение и около треньорската позиция на Красимир Петров. От клуба обаче категорично обявиха, че ще разчиатат на младия специалист. Той няма да може да разчита единствено на контузения капитан Николай Бодуров.

Президентът на Пирин отрече информацията, че "орлетата" търсят нов треньор

"Категорично подкрепяме старши треньора Красимир Петров и заставаме твърдо зад него"

Ботев е 12-и с осем точки. Врачани са в серия от две поредни поражения. През седмицата тимът привлече двама футболисти на Тулуза - Том Рапнуи и Клери Сербер. Наставникът Росен Кирилов няма да може да разчита на контузените Браян Переа, Жан-Пиер да Силва, Мартин Кавдански и Луис Фелипе.