Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Благоевград Зрители:
90+4′

Край на зрелищния мач - победа за Локомотив!

90+1′

ГООЛ ЗА ПИРИН!

Гомис фаулира Тасев за дузпа и Попов посочи за втори път бялата точка в рамките на няколко минути.

Зад топката застана Манолев, който с удар в левия ъгъл не сбърка.

88′

ГООООООЛ ЗА ЛОКО!

Карагарен проби на скорост в наказателното поле и бе фаулиран от Иван Тасев. Никола Попов отсъди дузпа. Митко Илиев даде възможност на Георги Минчев да оформи своя хеттрик от бялата точка и нападателят с безупречен удар в средата на вратата вкара за 3:1!

79′

Изстрел на Костов преминава опасно покрай вратата, след като Дяков показа отличен поглед и го намери на изгодна позиция.

76′

Жълт картон за Кристиан Гомис.

73′

Антон Карачанаков напуска за Спас Георгиев.

71′

Петрович на мястото на Биков.

68′

Минчев близо до хеттрик - нападателят нанесе хубави изстрел с глава слец центриране на Умарбаев, но майсторско спасяване на "зеления" вратар не допусна трети гол.

65′

Преслав Йорданов заменя Юлиан Попев.

63′
62′

ГОООЛ! ПЪЛЕН ОБРАТ!

Янчев намери Димитър Илиев отдясно, който центрира остро за Минчев. Голаджията от воле от 6-7 метра вкара втория си гол в рамките на няколо минути и прати гостуващите фенове в екстаз!

59′
58′

ГОООЛ ЗА ЛОКО!

Георги Минчев изпревари Бодуров и успя да изравни резултата, след като материализира чудесно центриране на Умарбаев.

53′

Aнтон Карачанаков преодоля Гомис пред наказателното поле, но изстрелът му бе твърде слаб удар и Редер улови.

50′

Жълт картон за Светослав Дяков.

49′

Карачанаков опита да изненада Редер от пряк свободен удар, а топката се отби в гредата.

46′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВИРИТЪТ В МАЧА.

45′

Начало на вторите 45 минути.

45+1′
45′

Това беше всичко за първата част!

42′

Салинас проби през центъра и шутира, но топката се отби в Бодуров и Хенгелман улови.

30′
29′

ГОООООООООООЛ! КОСТОВ!

Нападателят на "орлетата" шутира мощно към противниковата врата, а топката след щастлив рикушет се върна в него. Очи в очи с вратаря Станислав демонстрира чудесен усет и откри.

27′

Станоев с опасен шут от около 20 метра, но топката не попадна в очертанията на вратата.

20′

Карачанаков с решително изчистване в корнер, след като Крагерен отново потърси Минчев.

18′

Карагарен се озова сам отдясно след грешка в защитата на Пирин, продължи към Георги Минчев, но подаването му беше прекалено силно за нападателя.

13′

Йосип Томашевич получава първия жълт картон.

10′

Равностойно начало без опасностни пред двамата вратари.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СБЛЪСЪКА.

1′

45. Христофор Хубчев 19. Александър Иванов

Пирин (Благоевград) посреща у дома Локомотив (Пловдив) в двубой от 16-ия кръг на efbet Лига. Срещата започва в 15:15 часа на стадион "Христо Ботев".

Шансовете на "орлетата" за точки срещу вицешампиона на теория са по-сериозни. Десет от общо дванадесетте точки на благоевградчани бяха завоювани у дома. Формата на Пирин обаче не е особено добра със само един успех в последните пет мача за първенство.

Пирин отстрани помощника на Фийни, който катастрофира пиян

Чакат крайния резултат от разследването

Локомотивци пък значително подобриха своята игра и резултати и днес дори могат да изпреварят Берое в подреждането. В предишния кръг "черно-белите" победиха съименниците си от София с 2:1 у дома, записвайки четвърта победа в последните пет мача за първенство.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Двата тима се изправиха един срещу друг преди малко повече от месец на "Лаута". Тогава "Смърфовете" спечелиха с 2:1. Всъщност този мач сложи началото на възхода на Локо, който в последните си 5 мача има 4 победи и 1 загуба.

Мохамед Брахими е наказан за този двубой, докато Станислав Костов и Преслав Йорданов продължават конкуренцията си за титулярно място в атаката на тима.

Гостите пък са без контузените Витанов и Марсел за този двубой. Александър Тунчев вероятно ще заложи на Рейдър на вратата и пред него в защита Гомис, Петрович и Паскалев.