Фол е контузен и заменен от Джунейт Али.

71′

Александър Василев бе заменен от Христо Митев.

63′

Кукула бе изведен сам срещу вратаря. След съприкосновение със защитник той се строполи на тревата, но Гидженов бе категоричен, че дузпа няма.

58′

Проблеми за Петър Занев, който беше фаулира от Кукула. Бранителят ще успее да продължи мача. Няма жълт картон за играча на Берое, който щеше да му бъде и втори такъв.

56′

Бенгюзов центрира в наказателното поле, Бакер намали опасността и улови.

47′

Спас Георгиев изскочи на чиста голова позиция, но ударът му не затрудни Бакер.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

43′

Стилиян Николов също получи жълт картон.

42′

Кукула изблъска Дяков на земята след спречкване между двата тима. Играчът на гостите получи жълт картон.

37′

Станислав Костов изскочи очи в очи с вратаря, но Бакер се справи.

33′

Спас Георгиев замени контузения капитан Бодуров.

30′

Николай Бодуров се контузи и няма да може да продължи мача. Тежък удар за "орлетата".

29′

Реян Даскалов е заменен от Кукула.

23′

ГОЛ ЗА ПИРИН! Бодуров започна атака в центъра на терена, Станислав Манолев и Станислав Костов си взаимодействаха, а нападателят се измъкна и стреля, за да направи обрата пълен!

20′

Даскалов центрира в наказателното поле, Занев изчисти.

13′

ГОЛ ЗА ПИРИН! Красимир Станоев е безкомпромисен от бялата точка и изравнява!

11′

ВАР разглежда ситуация, при която Реян Даскалов отклони с ръка в наказателното поле. Гидженов поиска сам да изгледа ситуацията. Дузпа за домакините!

7′

ГОЛ ЗА БЕРОЕ!  Алиун Фал получи дълъг пас от Стив Фуртадо, Николай Бодуров не успя да го спре и нападателят с левия крак разстреля мрежата на "орлетата".

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

1′

17 Спас Георгиев 77 Божидар Пенчев

Пирин (Благоевград) и Берое се изправят днес от 21:00 часа на стадион "Христо Ботев" в двубой от втория кръг на efbet Лига. "Орлетата" стартираха сезона със загуба 1:2 като гост от пловдивския Ботев, докато беройци надделяха у дома с 1:0 над столичния Локомотив.

Мениджърът на "орлетата" Уорън Фийни, който похвали Берое преди сблъсъка, има колебания единствено за атаката в днешния сблъсък. Срещу Ботев той заложи на Преслав Йорданов, но днес се очаква да пусне от първата минута грузинеца Гурам Гощеляни, който игра често в контролите.

Вариант е и Станислав Костов, но той е изостанал с подготовката и е малко вероятно да започне от първата минута. Извън сметките е защитникът Александър Дюлгеров, който е контузен и ще отсъства до средата на август.

Берое без ключови играчи срещу Пирин

Камбуров е наказан

В същото време в групата на Берое за първи път попадна атакуващия халф Абубакар Тунгара. Той ще бъде на разположение на треньора Петър Колев.

Извън сметките му са Умар Сако, Умар Камара, както и Даниел Генов. Наказан е нападателят Мартин Камбуров, но и без него заралии ще се опитат да запишат втори пореден успех на старта на елитната ни група, което не се е случвало все още през новия век.