Иван Коконов проби отляво и пусна остър пас в наказателното поле. Никой от играчите на Арда не успя да засече подаването.

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

37′

Костов изведе по прекрасен начин Станислав Манолев. Футболистът стигна до наказателното поле, но ударът му бе париран от противников защитник.

Снимка 565326

33′

Йорданов! Янко Георгиев не се намеси добре след центриране от пряк свободен удар и топката попадна в нападателя. Необезпокояван, Йорданов стреля и прати кълбото твърде високо.

26′

Станислав Костов пусна хубав пас към Спас Георгиев, който шутира от удобна позиция. Защитата на Арада отново се справя и топката излиза в корнер.

19′

Илия Юруков пробва късмета си с изстрел от далечно разстояние, топката минава покрай вратата.

Снимка 565324

14′

Спас Георгиев напредна отдясно и потърси Станислав Костов, който се намираше около точката на дузпата. Защитата на Арда обаче успя да се справи със ситуацията.

8′

Шут на Карачанаков от пряк свободен удар. Топката рикошира в стената и излезе в корнер.

5′

ГОЛ! Антон Карачанаков! Милен Желев не успя да изчисти добре, и топката попадна в крилото. Карачанаков нахлу в пеналтерията и шутира по диагонала, пращайки топката във вратата.

1′

Ивайло Тодоров Атанас Зехиров

Пирин (Благоевград) приема Арда (Кърджали) в последния мач от 21 кръг на футболната ни efbet Лига.

Мачът на стадион "Христо Ботев" е от 17:30 часа, а преди него "орлетата" са серия от 3 срещи без загуба, като в тях влизат победите над Лудогорец и Локомотив (София), както и равенство с ЦСКА.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Пирин постигнаха четири от петте си успеха на стадион "Христо Ботев". Треньорът им Радослав Митревски призна, че по време на зимната пауза спортно-техническият щаб е обърнал сериозно внимание и е поставил акцент върху статичните положения във фаза защита и атака.

Митревски няма да може да използва срещу кърджалийци Николай Бодуров и Венцислав Бенгюзов, а до последно под въпрос ще бъдат Стилиян Николов, Иван Тасев и Преслав Йорданов.

Пирин ще трябва да се справя без капитана си Николай Бодуров

Защитникът аут заради контузия

Арда започва този двубой на деветото място в класирането, на три точки пред днешния си опонент. Треньорът на тима Стамен Белчев все още няма да може да използва новото попълнение Ласана Ндиайе, който чака работната си виза.

Добрата новина за кърджалийци е завръщането на Милен Желев в групата, а вече напълно възстановен е Лъчезар Котев.