Първа лига се завърна с голяма изненада - Лудогорец кръгла нула срещу последния Верея!

Доминик Янков влиза на мястото на Яцек Горалски

81′

Нова принудителна смяна във Верея - влезлият като резерва Маламов е заменен от Денислав Станчев

79′

СПАСЯВАНЕ!!! Сисиньо засече топката с глава след центриране към наказателното поле, но вратарят на Верея отново бе на висота и изби кълбото.

75′

Абел Анисе замея Светослав Дяков

73′

Рюстемов влиза на мястото на Ризванович

70′

ОТМЕНЕН ГОЛ! Попадение на Клаудиу Кешеру не бе зачетено заради засада. Голмайсторът на "орлите" успя да достигне до топката и да я търкулне в мрежата, но страничният съдия бе категоричен в решението си.

65′

Адриан Попа заменя Джоди Лукоки

56′

СПАСЯВАНЕ!!! Джоди Лукоки стреля мощно от близко разстояние, но Ганев се хвърли и изби топката.

54′

Принудителна смяна в състава на Верея - Бранислав Василиевич е заменен от Станислав Маламов

45′

Начало и на втората част!

45+3′

Край на първото полувреме! Двата отбора се оттеглят на почивка при нулев резултат.

43′

ПРОПУСК!!! Марселиньо получи топката пред вратарското поле и стреля много силно от движение, но топката отново профуча над напречната греда.

38′

Опит на Козмин Моци от много далечно разстояние, но вратарят на Верея отново се справя.

31′

ПРОПУСК!!! След изпълнение на корнер, Антон Недялков отклони топката към Марселиньо, който беше на добра позиция във вратарското поле, но като по чудо не успя да се разпише и кълбото премина над напречната греда.

30′

СПАСЯВАНЕ!!! Вандерсон стреля много опасно към вратата на "сините", а Ганев се хвърли и изби в корнер.

24′

Слаб удар на Марселиньо от средна дистанция, който позволи на вратаря на "лъвовете" да улови топката без проблем.

13′

След изпълнение на корнер, топката бе изпратена към наказателното поле от Вандерсон, където Козмин Моци засече с глава, но не успя да я насочи към вратата и тя излезе в аут.

12′

Много добра възможност за Лудогорец! Кешеру комбинира с Лукоки, който напредваше към наказателното поле и се изплъзна от защитата на заралии. Вратарят Ганев обаче направи добро излизане и изчисти преди играчът да успее да играе с топката.

10′

Андреис Ковальов стреля директно към вратата от пряк свободен удар, топката се отклони в Сисиньо, но въпреки това Пламен Илиев я улови без проблем.

9′

Жълт картон за Рафаел Форстър

4′

Джоди Лукоки успя да се пребори със защитата на Верея и да изпрати топката към наказателното поле. Там обаче бранител изчисти, а кълбото попадна в Марселиньо, който веднага стреля към вратата, но неуспешно.

1′