13 отбора вече чакат жребия за 1/8 финалите за Купата на България. Мачовете от надпреварата започнаха във вторник и приключват днес с три любопитни срещи.

Погледите ще са приковани в Панагюрище, където Лудогорец гостува на Оборище. Големият фаворит, разбира се, е отборът на разградчани, но и от щаба на домакините заявиха, че няма да се дадат без бой.

Какво ще се случи, отговорът в ТОПСПОРТ, който ще проследи с чат на живо събитията от стадиона в Панагюрище.

Оборище - Лудогорец 2:3

0:1 Кишада 40'
1:1 Нетов 78'
1:2 Кешеру 99'
1:3 Кешеру 114'
2:3 Василев 119'

Оборище: 73. Андонов, 88. Сандов, 3. Василев, 18. Лукас, 90. Руйчев, 78. Гюйон, 10. Кавалканте, 15. Тончев, 13. Аджов, 27. Филио, 11. Нетов

Лудогорец: 1. Броун, 19. Василев, 8. Лукас Саша, 5. Терзиев, 2. Форстър, 44. Горалски, 10. Кампаняро, 88. Вандерсон, 37. Жоао Пауло, 11. Кишада, 98. Ковачев

преди 6 години в 18:33 ч.

120

Край на мача! Лудогорец печели и продължава напред в турнира!

преди 6 години в 18:32 ч.

119

ГОООЛЛЛЛ ЗА ОБОРИЩЕ! Домакините отново се връщат в мача, секунди преди неговия край! Голмайстор е защитникът Мартин Василев!

преди 6 години в 18:29 ч.

114

ГОООЛЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Край на интригата! Кешеру бележи за 3:1 след още една асистенция на Марселиньо!

99

ГОООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Клаудиу Кешеру отново дава аванс на разградчани! Появилият се като резерва нападател се възползва от чудесно центриране на Марселиньо, за да може румънецът с глава да вкара за 2:1!

Последно обновление в 18:14 ч. на 21.09

преди 6 години в 18:08 ч.

96

Яцек Горалски е изгонен заради симулация за дузпа! Полякът вече имаше един жълт картон, но съдията Вълков не се поколеба да му вдигне втори. Така двата отбора остават с по 10 човека на терена!

преди 6 години в 18:04 ч.

91

Начало на първото продължение! Домакините ще доиграят с човек по-малко, тъй като контузията на Нетов е сериозна!

преди 6 години в 18:03 ч.

90+7

Край на редовното време!

преди 6 години в 17:54 ч.

90+4

Краят на срещата още не е даден, а голмайсторът на Оборище - Нетов, се сблъска много сериозно с Фостър! Ако нападателят не успее да продължи, то тогава играчите от Панагюрище ще продължат с 10 души, тъй като изразходиха всичките си смени!

Последно обновление в 18:04 ч. на 21.09

преди 6 години в 17:51 ч.

90

Страхотен пропуск на Горалски, който можеше да донесе победата на Лудогорец в добавеното време на мача! Появилият се като резерва Марселиньо центрира перфектно към поляка, който от 5-6 метра в наказателното поле с глава не успя да намери очертанията на вратата!

Последно обновление в 17:52 ч. на 21.09

преди 6 години в 17:39 ч.

78

ГОООЛЛЛЛ ЗА ОБОРИЩЕ! Нетов изравнява резултата за 1:1, дали пък домакините няма да хвърлят голямата бомба в турнира?! Нападателят се освободи добре в наказателното поле и след неубедителна намеса на вратаря прати топката в мрежата!

Последно обновление в 17:49 ч. на 21.09

преди 6 години в 17:18 ч.

48

В първите минути на второто полувреме домакините можеха да стигнат до равенство чрез Нетов, но братарят Брун се намеси успешно и запази мрежата си суха след суматоха в наказателното поле.

40

ГОООЛЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Разградчани успяват да поведат в резултата след попадение на Кишада! Бразилецът получи топката на дъгата пред наказателното поле и с прецизен удар се разписва малко преди края на първото полувреме - 1:0 за Лудогорец!

Последно обновление в 16:49 ч. на 21.09

преди 6 години в 16:28 ч.