Турнир: Купа на България Стадион: Зрители:

Край на срещата. ЦСКА победи с 4:1.

90+1′

ГООЛ ЗА НЕСЕБЪР! Костов центрира в наказателното поле, където Бодуров си заби автогол с глава.

89′

ГОООЛ ЗА ЦСКА!!! Александър Георгиев изведе Десподов от дълбочина, който прати топката във вратата на Несебър за четвърти път.

82′

Александър Георгиев напредна отляво и намери Милчо Ангелов в наказателното поле на Несебър. Нападателят на ЦСКА се забави и Пюскюлю му изби топката.

77′

Георги Китанов с рутинно спасяване след удар на Пехливанов.

75′

Чорбаджийски е заменен от Бодуров.

67′

Димитър Коларов заменя Иван Колев.

67′

Пинто влиза на мястото на Малинов за ЦСКА.

62′

Десповод влиза вместо Кевин Меркадо.

60′

ГООЛ ЗА ЦСКА! Раул Лое напредна и пусна към Кевин Кубемба, който мушна топката от малък ъгъл за трети път във вратата на Несебър.

50′

Центриране на Малинов отдясно към Кубемба. Конгоанецът не успя да засече топката и Бояджиев изби.

48′

Жълт картон за Стойчо Атанасов.

46′

Голям пропуск за Несебър! Георги Китанов не успя да улови центриране от корнер и изпусна топката, която попадна в Иван Колев. Нападателят стреля с глава, но Кристиян Малинов изби от голлинията.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първата част - 0:2.

45′

Кевин Меркадо бе изведен от дълбочина сам срещу Бояджиев, еквадорецът се опита да излъже стража на Несебър, но се провали.

39′

Енрике се измъкна от Стоян Вълчев, напредна и направи опит да прехвърли Стамен Бояджиев. Стражът на домакините не бе затруднен и улови.

36′

Центриране след корнер в наказателното поле на Несебър към Раул Лое, който не успя да отправи добър удар и топката излезе в аут.

30′

ГОООЛ ЗА ЦСКА! Николай Костов се подхлъзна и Александър Георгиев му отне топката, младокът напредна и пусна отличен пас за Кубемба, който без проблеми заби топката за втори път във  вратата на Несебър - 0:2.

24′

И пак отляво ... включване на Александър Георгиев, последва центриране в наказателното поле, където Кубемба с глава стреля крайно неточно.

22′

Нова атака на ЦСКА по левия фланг, Георгиев комбинира с Меркадо, чието центриране е избито в корнер. След ъгловия удар Бояджиев излиза и лови.

15′

ГООООЛ ЗА ЦСКА!!!! Поредна атака на "червените" отляво. Меркадо напредна и пусна успоредно подаване, което бе засечено от Кевин Кубемба - 0:1.

14′

Поредно центриране на Меркадо, Ангелов стреля слабо с глава.

13′

Невероятен пропуск на Несебър! Центриране от пряк свободен удар в наказателното поле на ЦСКА, защитата на "червените" не се намеси добре, топката попадна в Иван Колев, който стреля, но след обща намеса на Китанов и Чорбаджийски, кълбото бе избито в корнер.

10′

Опасна атака на ЦСКА отляво, Меркадо центрира в наказателното поле, където Милчо Ангелов остана под топката. Кълбото обаче се озова в Кубемба, чийто удар бе париран от бранител на домакините.

6′

ЦСКА организира котраатака, топката стигна до Меркадо, който пусна към Георгиев, но младокът не успя да центрира добре и топката излезе в аут.

4′

Добро подаване към Меркадо, който стреля от малък ъгъл в аут.

3′

Добра атака на Несебър. Симеон Баев центрира в наказателното поле на ЦСКА, там Чорбаджийски не успя да овладее добре, но бе фаулиран от Колев.

1′

28. Димитър Коларов 9. Фернандо Каранга

Отборът на ЦСКА стартира участието си в турнира за Купата на България днес. "Червените" гостуват на Несебър в среща от 1/16-финалите на надпреварата. Двубоят е с начален час 16,00.

Треньорът на лидера в Първа лига Стамен Белчев разкри, че ще даде шанс за изява на футболистите, които играят по-малко в първенството.  Очаква се първи мач като титуляри да изиграят последните две нови попълнения - Александър Барт и Раул Лое. Станислав Манолев и Александър Дюлгеров имат различни оплаквания и най-вероятно дори няма да попаднат в групата за мача. Основни фигури като Тиаго и Каранга ще се появят в игра единствено при необходимост.

Домакините пък увериха, че всеки фен, който иска да наблюдава срещата на живо, ще получи тази възможност и няма да бъдат създавани каквито и да било предпоставки за ескалация на напрежението край морето. В състава на Несебър единственият контузен е Валентин Йосков. Нападателят играе под наем в тима от Черно море.