Най-много голове във футболното ни първенство през сезона до момента падат в последните 15 минути, показва статистика на ТОПСПОРТ. От 75-ата до 90-ата и в продължението са били отбелязани точно 47 попадения или 25%. Следва период 45-60-а минута или началото на вторите полувремена. Тогава са реализирани 38 гола или 20%.

16% или 30 гола са паднали от 30-ата до 45-ата минута. По 14% са от 15-ата до 30-ата и от 60-ата до 75-ата. Най-малко са попаденията в началото на мачовете, до 15-ата минута - 23 гола и 23%.

Най-резултатен до момента е двубоят между ФК ЦСКА 1948 и Ботев (Враца) - 5:2. Следва срещата Ботев (Пловдив) - Черно море 3:4 и два мача на Лудогорец и ЦСКА. "Орлите" разбиха Хебър 6:0, а "армейците" Берое с 5:1.