Турнир: efbet Лига Стадион: Славия Зрители:

Емил Стоев с глава непокрит на ъгъла на малкото поле заби топката в земята и тя влезе във вратата на Монтана,

Голмайсторът Йомов получи аплодисменти и бе сменен от Семерджиев.

84′

Балджийски лежи и иска лекарска помощ. Заминаха още две минути.

82′

Пореден удар на Балджийски минава близо до гредата. Вратарят не беше добре пласиран,

79′

Сергей Георгиев напредна сам отдясно. Навлезе в наказателното поле и с удар по земя в далечния ъгъл намали резултата. Ще плати ли Славия цената за своето отпускане,

78′

Удар на Балджийкси се облиза горната греда.

77′

Георги Пашов си получи картонът, който трябваше да получи през първото полувреме.

76′

Заслужен картон за авторът на първия гол.

75′

Славия доиграва мача. Гостите се опитват да вкарат някой гол. Още малко търпение.

72′

Ангелов непокрит във вратарското поле на Славия не уцели с глава вратата след изпълнение на корнер.

71′

Атанас Илиев преодоля Марио Кирев, но Цветомир Панов изчисти от голлинията.

63′

Марио Кирев спасява мощен удар с глава на Иван Коконов, който излезе от втора позиция,

55′

Увисна вратарят на Монтана, но Славия пропусна да отбележи.

52′

Тараханов му омръзна от пропуските на Сердеров и го смени с Емил Стоев.

48′

Невероятен пропуск на Сердер Сердеров. Топката премина почти успоредно на голлинията и излезе в аут.

46′

Две смени в отбора на Монтана.

46′
45′

Започна второто полувреме

45′

Таско Тасков насочи двата отбора към съблекалните. Играч на Монтана нанесе удар с глава париран с вещина от Марио Кирев.

44′

Петър Атанасов вместо да подаде на Елнажави, нанесе удар, който беше блокиран.

41′

Христо Иванов спаси остър удар на Калоян Кръстев от малък ъгъл.

36′

Нова игра с ръка в полето на Славия сметната за несериозна от Таско Тасков. Българският арбитър много точно прилага критериите, на които станахме свидетели на финала в Лига Европа.

35′

Слаб удар по земя на Иван Коконов по земя.

30′

Мартин Станкев се извиси и необезпокояван от никого заби топката с глава. Станкев се намираше на линията на вратарското поле точно по средата на врата. Корнерът беше изпълнен от Балджийски.

26′

Сердеров с нескопосан удар не уцели вратата от удобно положение от ляво.

23′

Балджийски почти сам от ляво нанесе удар по земя. Топката облиза далечната греда и и излезе в аут.

21′

Георги Йомов останал сам пред макото поле бележи. Секунди преди това Сердеров от подобна позиция бацели горната греда. Случайно или не Локо (Пд) също поведе.

20′

Марио Кирев спасява удар на Петър Атанасов

19′

Гостите с вели претенции за игра с ръка в полето на Славия. Марио Кирев лови необезпокояван,

18′

Монтана укроти натискът на Славия и сега се играе в центъра.

16′

Сергеев доста по-бавен от Еженави. Но елиминира Набил с тяло.

12′

Калоян Кръстев пропуска с глава.

11′

Срещата се оживи. И двата отбора играят с подавания в дълбочина.

8′

Пашов помете Балджийски оставащ сам срешу Иванов. Таско Тасков може би не си е взел червения картон от вкъщи. Балджийски стреля сватбарски в аут.

5′

Футболистите на Славия си подават бавно зад центъра. Постепенно пренесоха играта в полето на Монтана и спечелиха корнер.

4′

Реална възможност за Славия да открие резултата след като вратарят на Монтана увисна при центрирането. Но топката излезе в аут.

1′