Турнир: efbet Лига Стадион: "Славия" Зрители: 2000

КРАЙ НА МАЧА!

86′

Анисе стреля от границите на наказателното поле, без проблеми за Петков, който улови.

82′

Жълт картон за Георги Петков, който имаше пререкание с Мисиджан, а после репликира и съдията.

76′

Димитров излиза, влиза Сердер

69′

НОВ ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кафу стреля диагонално, а Георги Петков не успя да се намеси и да спаси Славия от резила

66′

Мисиджан влиза, излиза Вандерсон

64′

Лудогорец владее тотално инициативата

58′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кишада бе оставен от защитата на Славия да овладее много добро подаване и от границите на наказателното поле да направи резултата 0:4

57′

Спокойна игра в последните минути

52′

Жълт картон за Йомов.

47′

Балджийски опитва удар, без успех

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

46′

Емил Мартинов излиза, влиза Мартин Станкев

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Велков сгреши и подаде топката към Вандерсон, който засече и без проблем прави резултата класически

43′

Младият Калоян Кръстев не успя да засече топката и да стреля на опразнената от Аргилашки врата

42′

Балджийски стреля от границите на наказателното поле, Аргилашки се намеси решително и изби топката, която влизаше във вратата му

29′

Кафу се опита да прехвърли Петков, но вратарят на белите бе на мястото си и се справи вещо.

25′

Рядко срещана смяна! Страничният рефер Велислав Миленков получи контузия и даде индикации, че не може да продължи да изпълнява задълженията си. Така се стигна до влизането на четвъртия рефер Мирослав Иванов, който пое флага от своя колега.

23′

Грешникът Карабельов е заменен, на негово място влиза Семерджиев

21′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Защитата на Славия пак сбърка, Карабельов изпусна Кешеру, който от отлична позиция покачи на 0:2

15′

Минев опита остро и ниско центриране към Кафу на близката греда, стражът на Славия Георги Петков се подхлъзна, но топката не влезе в мрежата му

12′

Кешеру съумя да стреля между двама души. Петков не се намеси, а топката отскочи от десния му стълб.

7′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Защитата на Славия доведе сбърка, Кешеру подаде кум Жуниор Кишада, който прониза вратата на Петков с шут до близката греда

1′

Александър Тарханов Георги Дерменджиев

Славия приема Лудогорец в последен мач от 34-ия кръг на "А" група. Срещата започва в 18:00 часа на "Овча Купел". Двубоят е изключително важен за домакините, които се борят за 4-ото място, което може да даде право на тима да играе в Лига Европа. Условието е ЦСКА да спечели Купата, за да може и четвъртият отбор да се нареди сред участниците във втория по сила европейски клубен турнир.

В стартовия състав на Славия попада родения през 1999 г. Калоян Кръстев. Талантът е продукт на школата на "белите".

За шампионите на вратата ще пази резервата на Владислав Стоянов - Георги Аргилашки.