Лудогорец излиза във втората си контрола по време на зимната си подготовка. Шампионите се изправят срещу чешкия Виктория (Пилзен). Мачът започва в 17:00 часа в Белек. Разградчани победиха в първата си проверка немския Фортуна (Дюселдорф) с 3:1.

След двубоя с Виктория съставът на Лудогорец ще играе контроли със Заря (Луганск), Стяуа, Бърно, Слован (Братислава) и БАТЕ (Борисов).

Първата част от лагера в Турция приключва на 22 януари, след което футболистите ще бъдат пуснати в тридневна почивка. Лудогорец подновява тренировки на 26 януари в базата на хотел „Корнелия Даймънд".

Лудогорец: 1. Владислав Стоянов, 77. Витиня, 27. Козмин Моци, 55. Георги Терзиев, 6. Натанаел, 18. Светослав Дяков, 30 Андрей Препелица, 88. Вандерсон, 84. Марселиньо, 92. Джоди Лукоки, 28. Клаудио Кешеру

1' НАЧАЛО НА МАЧА

5'Георги Терзиев получи контузия и напусна принудително. На негово мястото се появи Тейнур Марем

11' Кешеру стреля, а вратарят изби в корнер. След изпълнението му, бранител на Пилзен изчисти силно напред.

28' ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Марселиньо стреля с левия крак, а топката попадна в далечния ъгъл на вратата за 1:0!

38'
Лукоки вкара между краката на вратаря, но попадението обаче не бе зачетено заради засада

45' КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО

46' НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ

52' ВТОРИ ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Вандерсон подаде към Кафу, той му върна паса на празна врата, но бразилецът не успя да уцели топката. След двоен рикошет тя се озова в Саша, който покачи на 2:0

56' ГОЛ ЗА ВИКТОРИЯ! Кончал засече с глава центриране и топката се озова в мрежата на влезлия като резерва Милан Борян.