90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+5′

КРАЙ НА ДВУБОЯ

85′

Търтов! Блестяща контраатака за състава от Пазарджик. Марсел Венсан промуши топката между краката на играч от Локомотив, Търтов пое и стреля, но Любенов се отличи с качествена намеса.

84′

Огромен пропуск! Защитникът Каду Дурвал остана непокрит в наказателното поле и от непосредствена близост пропусна да вкара.

75′

Октай Хамдиев е заменен от Ивайло Михайлов

73′

Гостите опитват да притиснат съперника си в неговата половина. Домакините обаче съумяват да запазят стабилност във фаза защита и не допускат положения пред своята врата.

71′

Юлиан Ненов се появява на мястото на Красимир Милошев

65′

Димитър Митков отстъпва мястото си на Димо Бакалов.

61′

ГООЛ ЗА ХЕБЪР! Попадението бе прегледано заради съмнения за засада, но реферите не установиха несъответствие. Вeнсан Марсел отправи дълъг пас към Арсенио Валпоорт, той изпревари бранителите на гостите и успя с глава да порази вратата на "железничарите".

48′

Добро начало за Хебър. Арсенио Валпорт надскочи защитата на "червено-черните", но не успя да уцели вратата.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА! ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

42′

Хлеб Бухал се контузи и е заменен от Корнел Осира.

40′

Димитър Митков получи подаване отдясно и пробва по акробатичен начин да се разпише. Изпълнението му обаче не бе ефективно.

Снимка 590296

Източник: startphoto.bg

30′

Гостите са по-активният отбор, но до момента не успяват да затруднят отбраната на Хебър.

21′

ГООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Божидар Кацаров се извиси над всички и с прецизен удар не остави шансове на вратаря на Хебър.

15′

ВТОРИ ГООЛ ЗА ХЕБЪР! При центриране от ъглов удар, Александър Любенов увисна и Пламен Крумов остана на празна врата, отигра с глава и реализира. Домакините отново повеждат!

9′

ГООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! "Столичните железничари" не се сломиха, че ранo допуснаха гол. Стражът на тима от Пазарджик не успя да улови кълбото, тъй като се сблъска със свой съотборник. Илия Димитров се оказа на точното място, за да възстанови паритета.

7′

MИТКОВ! Карлос Франса насочи топката към нападателя на "железничарите", но ударът му бе неточен.

3′

ГООЛ ЗА ХЕБЪР! ВЕНСАН МАРСЕЛ СЕ РАЗПИСВА! Георги Търтов овладя центриране отляво, след което подаде топката на Марсел и той с изящно изпълнение откри резултата в полза на домакините!

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

28. Осира Корнел 15. Лука Иванов

Хебър домакинства на Локомотив (София) днес от 17:30 часа на националния стадион "Васил Левски".

Двата отбора влизат в срещата в различни настроения. Пазарджиклии имат 6 загуби и едно равенство в последните си 7 шампионатни мача. В този период тимът на Владимир Манчев не е отбелязал нито един гол.

"Железничарите" пък са отборът в най-добра форма, като са в серия от три поредни победи, включително срещу Левски (3:2) и Лудогорец (1:0). Столичани събраха актив от 21 точки, които отреждат на Станислав Генчев и футболистите му 6-а позиция.

Бойчо Величков: Апетитът идва с яденето

"В края на първенството ще гледаме класирането"

Хебър се надява на добро представяне днес, което да донесе на тима трети успех от началото на сезона и да го измъкне от предпоследното място в класирането.

Добрите новини за Локо (София) са свързани с възстановяването на Давид Малембана, който страдаше от контузия и все още не е взел участие в двубоите през настоящата кампания. Защитникът Каду Рибейро Дурвал пък вече е уреден с картотека и също ще бъде на разположение на Генчев.

Локомотив (София) със съобщение към феновете преди мача с Хебър (Пазарджик)

Срещата е утре от 17.30 часа на Националния стадион "Васил Левски"

Извън сметките на треньора на "червено-черните" остават трайно контузеният Мики Орачев и Антонио Вутов, който получи червен картон срещу Лудогорец преди седмица.

Владимир Манчев няма сериозни кадрови проблеми и ще заложи на оптимален състав в търсене на изход от кризата.

Хебър (Пазарджик) ще търси нови играчи през зимата

За да се засили конкуренцията в отбора

Главен съдия на срещата е Кристиян Колев, с помощници Георги Минев и Георги Стамболджиев. Четвърти арбитър е Мустафа Шефкет, а с ВАР ще се занимават Никола Попов и Николай Чакъров. Делегат на БФС е Георги Лалев, а работата на реферите зорко ще следи Димитър Костов.