Георги Божилов отстъпва мястото си на Ивелин Илиев.

Том получава лекарска помощ.

59′

Георги Петков получава жълт картон.

48′

Иса пропуска да вкара втори гол за Берое, след като ударът му с глава не попада в целта.

46′
46′

Янис Карабельов е заменен от Калоян Кръстев

45′
44′

Сериозен пропуск на Ивайло Димитров. Нападателят стреля от близко разстояние в тялото на Макенджиев.

38′

Пиргов блокира удар на Иса.

35′

Цветомир Панов получава жълт картон.

31′

Георги Божилов е декориран в жълто.

25′

Абуд Омар получава медицинска помощ.

21′

Гоооооооооол за Берое! Станислав Костов проби в наказателното поле и асистира на Георги Божилов, който от точката на дузпата прати топката в мрежата.

16′

Топката отново среща ръката на играч на Славия в наказателното поле - този път при удар на Божилов. Реферът не отсъжда дузпа.

9′

Жълт картон за Том.

8′

Том центрира, топката среща ръката на играч на Славия и домакините претендират за дузпа, но сигнал на съдията не последва.

4′

Зехиров стреля от фаул, топката среща стената.

1′
7. Георги Андонов 87. Диего Фераресо

Берое приема Славия в мач от 32- ия кръг на "А" група. Двубоят на стадиона в Стара Загора започва в 17:45 часа и ще може да го проследите в ТОПСПОРТ и по Диема спорт.

Съперничеството между тези два именити отбора датира от далечната 1954г., когато за първи път тим от Стара Загора успява да влезе в групата на майсторите. Тогава и Берое, и Славия са били под шапката на строителните войски и са се наричали Ударник. Правилото е било: софийския отбор да може да обира всички играчи, които са били под неговата шапка.

Срещите между тях винаги са били непредвидими и оспорвани. В Стара Загора Берое има 26 победи, което е повече от 50% от играните двубои. Но Славия цели 13 пъти е побеждавала.

Този сезон в Стара Загора победители излязоха белите победители. В София и двете срещи завършиха при нулево равенство. Една победа на Берое ще бетонира момчетата на Липенски на третото място и ще им осигури участие в началото на юли в първия предварителен кръг на Лига Европа.