Отборът на Монтана завърши зимните си контроли с категорична победа 3:1 над Кариана (Ерден).

Резултатът бе открит в 20-ата минута, когато Лионел Матадос получи много хубав извеждащ пас от Николай Николов и центрира към наказателното поле, където Цветомир Тодоров бе оставен непокрит и изпрати топката под напречната греда за 1:0.

Монтана завърши контролите в Турция с успех над румънци

Селекцията на Ферарио Спасов победи с 2:0 Университатя Клуж

В 56-ата минута, "сините" изравниха, след като Атанас Илиев завърши сам бърза контраатака, оставяйки очи в очи с вратаря и не сгреши - 1:1.

В 78-ата, Владимир Айтов успя да засече с глава центриране от пряк свободен удар на Николай Цветков, и мушна топката в мрежата - 2:1. Само шест минути по-късно, Цветко Иванов извърши нарушение в наказателното поле срещу Атанас Илиев и Тони Тасев се разписа от дузпата, която беше отсъдена.

Монтана: Ивайло Василев (Мартин Орлинов), Даниел Георгиев, Иван Михов-кап., Галин Ташев (Румен Трифонов), Борислав Цонев (Никола Гавов), Владимир Айтов, Борислав Дамянов (Сергей Георгиев), Димитър Илиев (Йордан Йорданов), Мирослав Антонов (Атанас Илиев), Николай Цветков, Тони Тасев;

Кариана: Павел Станев (Патър Начев), Ангел Цолов (Християн Илиев), Николай Дичев (Георги Илиев), Цветко Иванов, Стоян Предев, Николай Николов (Янислав Иванов), Ивелин Илиев, Владимир Мичев, Димитър Георгиев (Ангел Бастунов), Цветомир Тодоров (Евгени Игнатов), Лионел Матадос.

Кариана (Ерден) победи Беласица (Петрич) с 2:0 в контрола