Турнир: efbet Лига Стадион: "Огоста", гр. Монтана Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА!

83′

Преслав Боруков имаше отлична възможност за гол, но стреля над вратата от много изгодна позиция.

70′

Милчо Ангелов бе заменен от Гаетан Миси Мезу.

64′

ГОЛ ЗА МОНТАНА! Корнер за домакините, Айтов продължи топката и Росен Кръстев засече с глава, откривайки резултата!

63′

Сергей Георгиев бе заменен от Росен Кръстев.

59′

Сергей Георгиев подава в наказателното поле, но топката е пресечена от съперников футболист.

53′

Жълт картон за Давид Кики.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

41′

Давид Кики получи хубаво подаване и засече с глава, но топката мина над вратата.

30′

Александър Башлиев подаде в наказателното поле, но топката бе пресечена от съперников футболист и опасността пред домакините бе провалена.

28′

Николай Минков стреля опасно отдалеч, но вратарят спаси.

15′

Кики центрира, Стефан Каменов не успя да се възполва от открилата се ситуация, заради лошо първо докосване.

7′

Симеон Мечев центрира от пряк свободен удар, Сергей Георгиев изчисти.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

19 Росен Кръстев 11 Даниел Младенов

Отборите на Монтана и Етър се изправят един срещу друг в двубой от групата за оставане в efbet Лига.

Преди този мач домакините са последни, а "болярите" - предпоследни, като ги разделя само точка. Затова успехът днес е задължителен и за двата отбора.

БФС санкционира ЦСКА и Етър

Ботев (Враца) е глобен с 300 лева

В редовния сезон Монтана записа победа и равенство срещу Етър, но в момента е в серия от девет мача без победа - 4 равенства и пет загуби. За последно Монтана записа успех на 19 февруари, когато надви у дома с 1:0 ФК ЦСКА 1948.

Ботев (Враца) победи Етър с 2:0 в efbet Лига

Ботев (Враца) започна битката за спасение с безценен домакински успех над Етър

Северномакедонска резерва се превърна в герой за "зелените"

Треньорът Атанас Атанасов - Орела няма да разчита на 23-годишния алжирски централен бранител Раян Сенхаджи, който не е възстановен от контузия. Халфът Михаел Орачев тренира наравно с отбора, но не е готов за игра.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

В титулярния състав на "болярите" се завръща младежкия национал Преслав Боруков, който започна като резерва в последните два мача от редовния сезон. Боруков има договор до края на сезона и вероятно ще напусне "Ивайло". Във Велико Търново са оптимисти за спасението си и се надяват да направят първата крачка още днес на "Огоста".

Атанас Атанасов определи групата за мача с Етър

Вижте избраниците му

Двубоят от 17:30 часа ще бъде ръководен от Георги Димитров, с помощници Петър Митрев и Павлин Михайлов. Делегат на БФС е Димитър Велинов, а работата на реферите ще следи Йордан Сталев.