90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Огоста", гр. Монтана Зрители: Мачът се играе без публика
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

Монтана и Черно море завършиха 1:1 в efbet Лига

Черно море надигра Монтана, но си тръгна само с точка от "Огоста"

Селекцията на Илиан Илиев временно се настани в Топ 6 на efbet Лига

90+1′

Стоян Предев се появява в игра, в опит да спечели още малко време на домакините. Напуска Николай Минков.

89′

Тони Тасев приключва участието си в мача, а вместо него ще видим Димитър Законов.

88′

Илиан Илиев бива заменен малко преди последния съдийски сигнал. На негово място влиза испанецът Пабло.

87′

Капитанът на Черно море - Даниел Димов получава жълт картон.

83′

ИСА! Незнайно как, обратът на "Огоста" не бе осъществен в 83-ата минута. Появилият се като резерва Исмаил Иса можеше да се превърне в герой за "моряците", след като се оказа непокрит на далечната греда след корнер. Благой Макенджиев обаче бе покрил добре своя ъгъл и сътвори решаващото спасяване.

79′

Велислав Василев се появява в игра, като заменя Родриго Абреу.

76′

ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!! 1:1! ЖОЗЕ ГОМЕШ!  Паритетът беше възстановен точно 10 минути по-късно, когато настоятелността на варненци даде небходимия ефект. Рикоширала топка стигна до Зе Гомеш в полето на Монтана. Този път бившият играч на Бенфика имаше перфектен коридор за стрелба и силно по земя не остави шанс на Макенджиев.

74′

Йордан Йорданов се появи на терена преди минут, а вече има картон.

73′

Цветомир Панов получи жълт картон заради нарушението си няколко минути преди това.

71′

Владимир Айтов напуска терена, а вместо него ще видим Йордан Йорданов.

67′

Илиан Илиев взима мерки и заменя Стефан Велев за Исмаил Иса.

66′

ГООЛ ЗА МОНТАНА!! 1:0!! СЕНХАДЖИ! Гол на "Огоста" падна в 66-ата минута, но лидерството изненадващо вече бе в актива на домакините. След лошо изчистен първи корнер от Васил Панайотов, Тони Тасев изпълни нов опасен такъв. Звездата на Монтана така завъртя топката, която принуди Георгиев да се намесва. При получилото се меле, най-съобразителен беше централният бранител на "синьо-белите" - Раян Сенхаджи, който се разписа от непосредствена близост.

59′

РОДРИГО! Седмият във временното класиране до този мач, продължи традицията да има по-чистите голови положения. Поредното такова беше факт в 59-ата, когато Илиев и Панов сътвориха бързо двойно подаване по крилото. Крайният бранител отправи добро подаване към дузпата за Родриго Абреу. Голямо обаче бе разочарованието поради начина, по който отправи заключителния си изстрел легионерът.

46′

Вижте как се промениха коефициентите на еfbet за мача Монтана - Черно море след края на първото полувреме.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

ПОЧИВКА!

45′

ТАСЕВ! Секунди преди почивката, Монтана можеше да удари сериозно по самочувствието на варненци. Александър Башлиев получи подаване по въздух, което той продължи отлично с глава за включващия се в наказателното поле на Черно море Тони Тасев. На нисичкия нападател му трябваше едно допълнително докосване преди да отправи шут, което в крайна сметка помогна на Даниел Димов да подложи крак и отклони кълбото в корнер.

44′

Играта се накъса. Илиан Илиев-младши също е декориран с жълто.

40′

Жозе Гомеш влезе много остро в краката на Терзиев, поради което заслужено получава картон.

35′

ШАНС ЗА ЧЕРНО МОРЕ!! "Моряците" притесниха сериозно празнуващия век съществуване опонент в 35-ата. Янко Ангелов сбърка подаване, а това отвори "вратичка" за добри офанзивни действия на Черно море. Абреу подаде към Зе Гомеш, който наглед си намери коридор за стрелба, но шутира в крака на Сенхаджи. Отбитата топка стигна до Илиан Илиев-младши, който разочарова своя баща след слабо изпълнение с левия крак.

30′

Стефан Каменов задържа играч на Черно море и получава първия жълт картон в мача.

26′

Възпитаниците на Атанас Атанасов имаха добра перспектива за развитието на бърза атака в 26-ата минута. Нейната острота обаче се изгуби заради прекаленото "мачкане" на топката от Николай Минков. Всичко завърши с центриране, което смело бе уловено от сигурния Георгиев.

14′

С това обаче опасните няколко мига пред вратата на монтанчани не приключиха. Последвалият корнер създаде кратко меле, от което обаче не успя да се възползва капитанът на варненци Даниел Димов.

13′

ЗЕ ГОМЕШ! Постепенно Черно море наложи натиск и се настани в близост до наказателното поле на домакините. Селекцията на Илиан Илиев имаше чисто голово положение в своя актив с настъпването на 13-ата минута. Родриго Абреу центрира отлично от фланга, за да достигне кълбото до намиращия се в наказателното поле Зе Гомеш. Португалецът съумя да отиграе с глава, но Благой Макенджиев разочарова бившите си работодатели с добро спасяване.

6′

Двубоят на "Огоста" не стартира на особено високи обороти. Край на скуката можеше да сложи Тони Тасев от тима на Монтана. В шестата минута той пробва доста интересно изпълнение, виждайки че вратарят на съперника е няколко крачки пред голлинията. Георги Георгиев все пак внимаваше и не допусна изненадата.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

1′