Четвъртото си попадение през този сезон отбеляза българският защитник Камен Хаджиев, който носи екипа на Олденбург. Хаджиев изкара пробен период в ЦСКА по времето, когато начело на тима бе Христо Стоичков, а в последния сезон носи екипа на Локомотив (София).

Той откри резултата в 72-ата минута с глава, след като на първа греда засече центриране от ляво, а отборът му спечели с 2:0 при гостуването втория състав на Волфсбург в среща от 11-ия кръг на Северната регионална лига на Германия (4-о ниво). Бившият футболист на Пирин (ГД), Миньор (Перник) и Локомотив (София) имаше участие и за втория гол, паднал в 84-ата минута от дузпа, след като отне топката и изведе свой съотборник пред вратата.

С този успех Олденбург има вече 11 мача без поражение, от които 10 победи. Те оглавяват класирането с 28 точки, с три пред 2-ия Фленсбург. Следват Волфсбург-2 и Мепен с по 23.

"Не са ни поставяли като цел влизане в трета лига. Играем мач за мач, а до края на първенството има още много битки. Просто искаме да играем добре, да се харесваме на нашата публика, а успехите идват като следствие на това", коментира Хаджиев за БТА.

Снажният бранител е минал през школите на Ватеншайд и Шалке 04, така че няма проблем с езика и адаптацията, а и очакванията от германските треньори са му познати. Попитан как би сравнил нивото в регионалната лига на Германия и нашето първенство, Камен отговори:

"Първите 4-5 отбора в българската А група са на по-добро ниво, но другите не биха се отличавали тук".