Диас влиза на мястото на изморилия се Крунич.

Ибрахимович влиза на мястото на Кастеийехо.

65′

Жълт картон за Калулу.

48′

ГООООООЛ! ПОЛ ПОГБА!

Френският национален отбеляза само три минути, след като се появи в игра! Великолепно изпълнение на Погба от много малък ъгъл - изстрелът му не остави никакви шансове на Дунарума.

45′

Начало на второ полувреме.

45′

Погба заменя Рашфорд.

Снимка 523501

45′

Край на първо полувреме.

44′

Пропуск и на Крунич, Милан може да съжалява, че не води.

42′

Опасен изстрел на Салемакерс е отразен от Хендерсън.

40′

До момента двата отбора не оправдават големите очаквания.

23′

Опасна контра на домакините, последният им решаващ пас беше пресечен - ъглов удар.

20′

Джеймс пада за дузпа след единоборство с Томори. Съдията е безмълвен.

15′

Кеси стреля, но топката бе лесна плячка за Хендерсън.

9′

Плахо начало и от двата тима.

1′

Тонин Уилямс

Милан посреща Манчестър Юнайтед в реванша на 1/8-ия финал на Лига Европа. Срещата в Италия започва от 22:00 часа.

Битката е достоен финал не само за този турнир, а и за Шампионска лига, но по една и друга причината двата гранда са във втората по сила надпревара на Стария континент.

"Росонерите" могат да бъдат смятани за леки фаворити след 1:1 при гостуването си на "Олд Трафорд" в първия мач.

Стефано Пиоли: Ще трябва да покажем качества и характер, за да надвием Манчестър Юнайтед

Пиоли: Ще трябва да покажем качества и характер, за да надвием Юнайтед

"Резултатът от първия мач не може да повлияе върху изхода от реванша"

Наставникът на Милан Стефано Пиоли трябва да бъде доволен от завръщането в редиците на контузени играчи, включително Златан Ибрахимович. След като изпя дует със Синиша Михайлович на фестивала в Сан Ремо и получи покана за шведския национален отбор, 39-годишният нападател отново е готов да вкара голове за Милан. Не е известно дали той ще се появи на терена днес, но има не малки шансове за това.

Единсон Кавани окончателно отпада за реванша с Милан

"Щастливи сме, че Дони ван де Беек, Пол Погба и Давид Де Хеа се завръщат"

Гостите имат проблеми. В лазарета на Манчестър Юнайтед са Хуан Мата, Фил Джоунс и Едисон Кавани. В същото време Давид де Хеа, Пол Погба, Дони ван де Бек и Антъни Марсиал се завръщат, но не е сигурно колко от тях ще могат да започнат като титуляри.