90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители: Мачът се играе без публика
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

Лудогорец победи Монатана с 1:0 в еfbet

Спорна дузпа спаси Лудогорец от неочаквана грешка срещу Монтана

Клаудиу Кешеру отбеляза единственото попадение в Разград

86′

Антон Недялков се завръща в игра след лечение на контузия. Той заменя ядосания Каули.

80′
Снимка 526509

79′

Мавис Чибота също влиза в игра, като той ще замени Вандерсон.

78′

Промяна в лагера на Лудогорец. Абел Анисе влиза на място на Алекс Сантана.

71′

ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!! КЕШЕРУ-ДУЗПА! 1:0! Въпреки липсата на кой знае какви положения през втората част, отборът на Лудогоред дочака своя миг в 71-ата минута. Тогава Реян Сенхаджи не прецени действията си в своето собствено поле, което даде достатъчно основание на съдията Гинчев да отсъди дузпа. С отговорната задача се нагърби Клаудиу Кешеру, спечелил индивидуалната си битка с Кирев.

63′

Елвис Ману се появява в игра, като ще замени далеч по-дефанзивния Стефан Баджи.

61′

Капитанът Сергей Георгиев бива заменен от Димитър Законов. Нова рокада от Атанас Атанасов.

60′

Смяна в редиците на Монтана. Росен Кръстев бива заменен от Николай Минков.

Снимка 526514

57′

Стефан Цонков от състава на гостите получава жълт картон.

50′

"Орлите" продължиха да натискат съперника си и след почивката и можеха да отбележат гол в 50-ата минута. След изпълнение на корнер Оливие Вердон стреля с глава, но топката мина над напречната греда.

46′

Вижте как се промениха коефициентите на efbet след края на първото полувреме.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

44′

Като за край на полувремето Монтана можеш да развие далеч по-добре една своя атака. Тогава дълго подаване на Давид Кики намери Росен Кръстев. Мощният таран се забави прекалено много, което доведе до края на каквато и да е острота в действията на аутсайдерите. После бе прекалено лесно отбраната на "орлите" да се справи.

Снимка 526510

36′

Пореден неточен изстрел в статистиката на българския шампион. Кирил Десподов не можа да донесе радост за Владас Дамбраускас.

26′

И ПАК КЕШЕРУ! Румънският нападател на лудогорци пожали своя опонент и в 26-ата минута. Тогава Кирил Десподов напредна по фланга и отправи бърза топка за звездата. Националът на северните ни съседи обаче не намери очертанията на вратата

23′

КЕШЕРУ! Атанас Атанасов не бе никак доволен от работата на монтанската отбрана, която допусна груба грешка в 23-ата минута. Тя позволи на Клаудиу Кешеру да остане сам срещу Марио Кирев. Румънецът обаче не успя да сложи край на головата си суша и стреля точно в обсега на снажния вратар.

Снимка 526508

16′

КАУЛИ! "Орлите" можеха да поведат в резултата в 16-ата минута. Алекс Сантана намери Каули Оливейра зад гърба на защитата на Монтана, бразилецът овладя много добре и стреля, но Марио Кирев успя да отклони топката в ъглов удар.

8′

Шампионите на България отговориха на предизвикателството с добра комбинация в осмата минута. Тогава Вандерсон се възползва от пролука в отбраната на „синьо-белите“, но Марио Кирев действаше бързо и успя да пресече паса към национала на нашата страна.

5′

Началото на двубоя донесе изненадващ голов шанс за гостите от Монтана. Капитанът им Сергей Георгиев центрира от статично положение. Сред купа от играчи най-високо скочи бранителят на новаците Стефан Цонков. Насочването му с глава предизвика реакцията на хърватския страж Кахлина, който бе допълнително затруднен и от греещото срещу него слънце.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА

1′

32. Жосуе Са 26. Стоян Предев

Шампионът Лудогорец посреща Монтана в мач от 23-ия кръг на efbet Лига днес от 17:30 часа. Домакините ще търсят изразителен успех над застрашения от изпадане тим от Северозапада, като по този начин ще се опитат да си повишат самочувствието преди реванша от полуфиналите на турнира за Купата на България срещу ЦСКА в Разград на 14 април, сряда.

Сулака виси за Лудогорец

Бранителят по всяка вероятност няма да бъде готов и за следващия кръг

Треньорът Дамбраускас ще направи куп промени, като ще даде шанс на доста от резервите с мисълта за предстоящия реванш. Така се очаква като титуляр да стартира младокът Доминик Янков, който не получава много шансове през пролетта. Рокади се очакват и в отбраната, тъй като Сисиньо е наказан. Очаква се от първата минута да започнат Григоре и Терзиев. За игра са готови също Антон Недялков и Светослав Дяков, които се възстановяваха от контузии. Те може да получат минути, за да "загреят" за сблъсъка в сряда.

Извън сметките е Бърнард Текпетей, който е наказан за два мача. Гостите от Монтана излизат с осакатен състав. Треньорът Атанас Атанасов - Орела няма да разчита на трима твърди титуляри - вратарят Благой Макенджиев, защитникът и капитан Иван Михов, както и на нападателя Тони Тасев. С травми са Михаел Орачев и Румен Георгиев.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

Дубълът на Лудогорец направи още по-интересна битката за баражното трето място във Втора лига

"Орлите" спечелиха с 3:1 гостуването си на Хебър

Голаджията Николай Минков е на линия, а десния бек Валери Христов попадна в групата за първи път от два месеца. Балансът между двата тима в елита е строго в полза Лудогорец. От 11 мача разградчани са спечелили 10, като само веднъж не е излъчен победител, а головата разлика е 28:4.