Турнир: efbet Лига Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители:

Паскалев получи втори жълт картон.

90′

АВТОГОЛ НА ГОМИС! Текпетей направи двойно подаване с Ману, след което центрира прострелно, но там Гомис засече злополучно в собствената си врата!

84′

Гомис фаулира Чибота и Драганов бе непоколебим - нов 11-метров наказател удар в полза на домакините. Все пак след разглеждане от ВАР, реферът отиде сам да прецени ситуацията и отсъди, че нарушение няма. Чибота получи жълт картон за симулация

83′

Марин се освободи от Паскалев и стреля добре с левия крак в наказателното поле, но Рейдър внимаваше и се намеси прецизно.

77′

Оставеният непокрит Пинас засече от въздуха след изпълнение от корнер, но топката мина покрай гредата.

74′

Лукас Салинас бе заменен от Ангелов.

74′

Янков бе заменен от Ману

68′

Ихинио Марин замени Сотириу.

68′

Чибота замени Десподов.

62′

Пропуск! Сотириу стреля, топката се удари последователно в двете странични греди, но така и не влезе. Кълбото се върна в него и той отново стреля, над вратата, но дори и да беше вкарал, щеше да има непряк свободен удар.

60′

Текпетей навлезе в наказателното поле, след съприкосновение с Паскалев, падна и домакините разпалено поискаха дузпа. След намесата на ВАР, е отсъдена такава!

55′

Отбита топка стигна до Текпетей в наказателното поле, той стреля прецизно към далечния ъгъл, но вратарят изби.

Снимка 552665

51′

Сотириу намери добре Доминик Янков, който от границите на наказателното поле стреля, но беше затворен преди това и топката прелетя високо над вратата.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Жълт картон за Сисиньо

42′

Доста скучни минути в Разград. Очакванията за зрелищно дерби до момента не се сбъдват...

38′

Бернард Текпетей стреля от дистанция, но Лукас Рейдър улавя без проблем.

32′

Сотириу пропусна да изведе Десподов след като Салинас се намеси решително и изби топката.

20′

Владеене на топката: Лудогорец: 64%, Локомотив: 36%.

Снимка 552667

17′

Кирил Десподов центрира топката в наказателното поле от пряк свободен удар, но Пластун не успя да засече добре и стреля извън вратата.

9′

Първа опасност на "орлите"! Янков получи добър диагонален пас от Сисиньо, но вратарят на "смърфовете" не се поколеба и улови.

2′

Силно начало за гостите. Умарбаев имаше хубава възможножност още в първите секунди, но пропусна да насочи точно към целта.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

1′

25 Стефан Баджи 7 Шакил Сно

Лудогорец домакинства на Локомотив (Пловдив) в един от най-интересните мачове от 14-ия кръг на efbet Лига. Мачът е днес от 18:00 часа.

Разградчани наредиха пет поредни победи в шампионата, а до момента имат едва едно поражение от 11 мача и е лидер във временното класиране. През седмицата "орлите" отстъпиха с 2:4 на Брага в Лига Европа и драстично намалиха шансовете си за продължаване в следващата фаза на турнира или в Лига на конференциите.

Георги Дерменджиев се завръща в Лудогорец

Още през зимата

Разградчани ще бъдат без своя капитан Антон Недялков, който е контузен. Под въпрос са Алекс Сантана, Жозуе Са и Оливие Вердон.

Локомотив (Пловдив) набира скорост след слабия старт на сезона. "Смърфовете" са в серия от 4 поредни победи във всички турнири и се изкачиха до 7-ото място.

Пловдивчани са единственият български отбор, който е побеждавал Лудогорец за първенство като гост от 2018 година насам.

След наказание в състава на Александър Тунчев се завръща Милош Петрович, но с травма е Петър Витанов.