Турнир: efbet Лига Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители:

Николаев заменя Карагарен.

89′

Моци заменя Григоре.

86′

Чибота центрира от пряк свободен удар. На първа греда Терзиев отправи удар с глава, който Пиргов боксира.

85′

Жълт картон за Икоко.

85′

Жълт картон за Гомис.

82′

Втори жълт картон за Каули.

81′

Руан влиза на мястото на Илич.

80′

Кешеру заменя Десподов.

79′

Жълт картон за Салинас.

76′

Жълт картон за Десподов.

74′

Жълт картон за Каули.

71′

Терзиев отправи удар с глава след центриране от корнер, но Пиргов спаси.

70′

Жълт картон за Карагарен.

68′

Салинас влиза на мястото на Витанов.

68′

Умарбаев получи отличен пас в наказателното поле от Карагарен, освободи се от Григоре и от малък ъгъл отправи удар. Кахлина изби в корнер.

66′

Опасен шут на Умарбаев от пряк свободен удар мина покрай вратата на Лудогорец.

64′

Чибота заменя Текпетей.

64′

Сотириу влиза на мястото на Янков.

63′

Жълт картон за Минчев.

61′

Втори жълт картон за Ману.

59′

Сисиньо получи топката отдясно до аутлинията. Бразилецът върна към Десподов, който овладя и отправи удар, който рикошира в Алмейда и излезе в корнер.

54′

Жълт картон за Текпетей.

49′

Десподов стреля от пряк свободен удар от около 25 метра, но прати топката над вратата.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

46′

Дяков заменя Баджи.

45′

Начало на втората част.

45+4′

Край на първата част.

45+3′

Сериозен натиск на Лудогорец в последните минути на първото полувреме. Топката стигна до Ману на дузпата. Нидерландецът отправи голов удар, който обаче бе блокиран от Цветанов.

43′

Умарбаев центрира в наказателното поле от пряк свободен удар. Масоеро бе изпуснат от защитата на домакините, но отправи удар с глава покрай вратата.

42′

Удар от далечна дистанция на Каули не затрудни Пиргов.

41′

Илич получи в наказателното поле от Витанов и отправи коварен удар, който бе блокиран от Терзиев.

32′

ГОООЛ ЗА ЛОКО! Митко Илиев се разписа от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Текпетей срещу капитана на гостите. Илиев получи центриране отляво, овладя и бе препънат от ганаеца. Главният рефер Ивайло Стоянов посочи бялата точка, а и ВАР потвърди решението му. Илиев застана зад топката и с хладнокръвно изпълнение направи обрата пълен.

28′

Десподов проби отляво и центрира в наказателното поле. Там Ману успя да чукне топката под плонжа на Пиргов и насочи към вратата. Алмейда обаче успя да изчисти в послендия момент.

25′

СПАСЯВАНЕ НА КАХЛИНА! Митко Илиев получи пред наказателното поле и с чудесен пас изведе Илич на стрелкова позиция. Хърватинът обаче не отправи добър удар и не затрудни особено Кахлина, който улови.

22′

Гостите получиха право да изпълнят пряк свободен удар на около 20 метра фронтално срещу вратата. Минчев завъртя добре топката покрай стената, но Кахлина демонстрира отличен рефлекс и изби.

17′

ГОООЛ ЗА ЛОКО!!! Умарбаев получи отляво и с перфектно центриране качи топката на главата на оставение непокрит Георги Минчев. Нападателят отправи удар в десния ъгъл за 1:1.

15′

ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Страхотно изпълнение на Текпетей. "Орлите" организираха многоходова атака. Ганаецът получи отляво на наказателното поле от Янков, успя елегантно да се освободи от Карагарен и със силен удар в долния десен ъгъл вкара за 1:0.

9′

Жълт картон за Ману.

2′

ВИЖТЕ КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

1′

30. Моци 13. Сейменски

Лудогорец посреща Локомотив (Пловдив) в един от най-интересните мачове на кръга. Срещата в Разград започва в 17:45 часа, а главен рефер ще бъде Ивайло Стоянов.

След изиграването на двубоя "орлите" ще празнуват шампионската си титла със специална програма. За "смърфовете" задачата за победа е по-належаща, тъй като борбата за второто място продължава с пълна сила.

Лудогорец покани "златните" си треньори на своето шампионско парти

Интересна инициатива от "орлите"

След служебната победа снощи, ЦСКА зае тази позиция с точка повече от пловдивчани. На старта на плейофите, Лудогорец победи Берое с 3:1.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

В лагера на гостите са с доста добро постижение като записаха 4 последователни победи без допуснат гол, но в самия край на редовния сезон отстъпиха с 0:1 на ФК ЦСКА 1948.

Лудогорец обяви програмата за шампионския двубой с Локо (Пд)

Ще има специална томбола за феновете

В мачовете между двата отбора, разградчани имат 16 победи от 27 изиграни двубоя Равенствата са 5, а победите на Локо (Пд) - 6. "Смърфовете" са побеждавали само два пъти като гост.