Юлиан Ненов напуска терена. Георги Николов влиза на негово място.

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Край на първото полувреме.

42′

Жълт картон за Йордан Желев.

38′

ГОЛ! Отново Сотириу! Текпетей пусна хубаво подаване, което изведе нападателя в стрелкова позиция. Сотириу остана очи в очи с Костов и реализира броени секунди, след като вече се бе разписал във вратата на врачани.

Снимка 547981

35′

ГОЛ! Пиерос Сотириу! Клод Гонсалвеш опита да подаде в наказателното поле. Стефан Гаврилов протегна крак, но топката попадна на пътя на Сотириу, който не пропусна възможността да се разпише - 2:1.

17′

ГОЛМатеус Касини! Мартин Николов центрира отляво. Топката се удари в гърба на Оливие Вердон, който не успя да реагира. Това даде шанс на Касини, който без забавяне нанесе точен изстрел към вратата.

Снимка 547978

9′

ГОЛ! Бернард Текпетей! Сисиньо нахлу отдясно и подаде към Текпетей, който нанесе силен от трудна позиция пред наказателното поле. Топката влетя в долния десен ъгъл на Красимир Костов.

3′

Елвис Ману влезе в наказателното поле на врачани и стреля към вратата, но Красимир Костов успя да спаси.

2′

Юлиан Ненов нахлу влезе в наказателното поле и шутира в близкия ъгъл, но вратарят Кристиан Кахлина парира.

1′

9 Инхинио Марин 10 Теодор Георгиев

Лудогорец посреща Ботев (Враца) в мач от 9-ия кръг на efbet Лига. Срещата на "Хювефарма Арена" започва в 19:15 часа. Главен съдия на двубоя е Георги Милков.

Шампионите са в търсене на задължителна победа след загубата от Славия в миналия кръг. Тази седмица разградчани приемат и Цървена звезда в групите на Лига Европа.

Лудогорец изпуснал да вземе испански талант на Атлетико

Това твърдят в Испания

Старщи треньорът на Лидогорец в днешния мач Станислав Генчев няма да може да разчита на контузените Вандерсон, Каули и Недялков.

В същото време, проблемите на тима на Даниел Моралес в дефанзивен план се видяха и при загубата с 2:3 от Локомотив (Горна Оряховица) за Купата на България.

Разградчани са безпощадни в домакинства си срещу Ботев (Враца). От общо 5 изиграни мача в Разград те имат 5 победи при голова разлика 17:2. През миналия сезон Лудогорец се наложи на свой терен с 2:1, но преди това загуби с 1:3 във Враца.