65′

Футболистите на Ботев опитват две скоростни контраатаки.

Без нищо кой знае колко застрашително пред Ренан.

61′

Домакините натискат съперника си, но това не води до точни изстрели в очертанията на вратата на "канарчетата".

Обратът се пече...

57′

Жълт картон за Георги Терзиев.

55′

Жълт картон за Меледже.

54′

Жълт картон за Юсеин.

48′

1:1!

Марселиньо възстановява равенството!

45′

Играта е подновена.

45+1′

Домакините бяха стъписани още в самото начало, след като получиха гол в мрежата си преди да са изтекли и 10 игрови минути.

В 4-ата минута Терзиев наруши правилата в наказателното поле и реферът посочи бялата точка. Зад топката застана Балтанов, който не сгреши, давайки преднина на тима си в срещата.

Ботев продължи да атакува шампионите и да опитва центрирания в полето на съперника от всяка възможна ситуация.

Малко по малко разградчани взеха нещата в свои ръце и натиснаха опонента си.

Далечните, балонни центрирания и няколкото поредни корнера в полза на състава обаче така и не доведоха до очаквания гол във вратата на "канарите".

В самия край на полувремето Кешеру пропусна да се разпише от непосредствена близост, при поредното разбъркване в полето на Ботев (Пловдив).

45′

Почивка.

44′

Разбъркване в пеналта на гостите!

Марселиньо играе с глава, след това от едва няколко метра разстояние Кешеру не успява да порази целта!

42′

Ъглов удар за домакините.

Нищо интересно след изпълнението му.

37′

Лукоки центрира.

Сисиньо стреля встрани от целта.

30′

Затишие на стадиона в Разград.

Атаките към двете врати временно намаляха.

29′

Изстрел на Кешеру в очертанията на вратата!

Стражът на Ботев (Пловдив) лови.

Добра изява на Чворович.

28′

Жълт картон за Виана, след поредния му фаул в мача.

27′

Джоди Лукоки стреля!

Футболистът на Лудогорец не успява да се разпише от границата на малкото наказателно поле на съперника!

Малшанс за домакините...

25′

Нарушение на Виана срещу Натанаел.

Второ подобно за него, в рамките на едва няколко игрови минути.

24′

Димитър Димитров не спира да дава указания на защитниците на тима си.

Видимо е, че специалистът не е доволен от техните изяви.

21′

Малко по малко домакините изравняват играта.

Те ще трябва да потърсят попадение на сметката си преди почивката, тъй като в противен случай рискуват да не стигнат до успеха тази вечер.

18′

Сериозно разбъркване в полето на гостите.

Вандерсон стреля!

Шутът му е блокиран.

14′

Разградчани така и не успяват да стигнат до първото си сериозно положение в срещата.

Димитър Димитров не изглежда доволен от това, което вижда в състава си.

12′

Два поредни опита за извеждащи подавания в половината на домакините.

Бранителите на разградчани обаче се справят на ниво.

10′

Ботев (Пловдив) продължава да е по-настоятелен в предни позиции.

Отборът на гостите стои чудесно на терена срещу своя опонент.

5′

ГООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0 за Ботев (Пловдив)!

Попадение на Балтанов от бялата точка!

4′

ДУЗПА за Ботев (Пловдив)!

Грешно отиграване на Сисиньо, а след това и фаул на Терзиев.

Гостите могат да излязат напред в резултата!

2′

Центриране в наказателното поле на Лудогорец.

Виана не успява да засече топката.

1′

37. Жоао Пауло Араужо 11. Тони Тасев

Отборите на Лудогорец и Ботев (Пд) се изправят един срещу друг в последен мач за този кръг от Първа лига.

Домакините излизат за задължителни три точки, за да не изостават от лидера в класирането ЦСКА.

Пореден проблем за Ботев преди мача в Разград

Йордан Минев също пропуска гостуването на Лудогорец

Интересен факт е, че Ботев все още няма загуба като гост от началото на сезона. "Канарчетата" обаче допуснаха гол във всеки от седемте си мача до момента и това е доста притеснително.

Още по-притеснителна е статистиката в изиграните мачове между тези отбори досега. Ботев има само 1 победа, като в същото време е допуснал 10 загуби, а 5 мача са завършили наравно.

Херо: Лудогорец ме кани няколко пъти, Мъри е Бог в Астана!

"Бил съм в ада, затова всеки ден за мен е щастие", заяви треньорът на разградчани

В Разград пък пловдивчани са се отчели с 3 равенства, 5 загуби и нито един успех. В състава на "орлите" няма особени проблеми преди този мач. Единствения отсъстващ продължава да бъде трайно контузеният Владислав Стоянов.

Ботев пък не може за разчита на контузените Тодор Неделев и Крум Стоянов.

Главен съдия на срещата е Николай Йорданов, с помощници Дениз Соколов и Павлин Михайлов. Допълнителни асистент арбитри са Станислав Тодоров и Калоян Велинов. Делегат на БФС е Георги Георгиев, а съдийски наблюдател е Светослав Славов.