Турнир: efbet Лига Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители:

Лудогорец - Ботев (Пловдив) 1:0 в efbet Лига

ВАР подари 3 точки на Лудогорец срещу Ботев (Пловдив)

Якуб Пьотровски отбеляза единственото попадение в мача

90′

5 минути продължение.

87′

Страхотен удар на Димитър Тонев от около 30 метра, но Лудогорец имаше късмет! Топката мина на сантиметри от гредата. "Канарчетата" не са се предали!

77′

Мохамед Брахими е заменен от Димитър Тонев.

74′

Край на мача за Игор Тиаго. На негово място в игра се появява Нонато.

68′

Голмайсторът Пьотровски получи жълт картон.

66′

ГОЛ! Пьотровски! Полякът получи топката от Фон Витри, направи двойно подаване с Текпетей и от упор простреля Ханкич за 1:0!

64′

Рик Джонатан отстъпва мястото си на Матиас Тисера.

63′
Снимка 592196

Източник: startphoto.bg

62′

Роеи Херман получи жълт картон за бавене на играта.

53′

Фон Витри отново изпробва рефлекса на Ханкич с удар от дистанция, но вратарят пак излезе победител в този своеобразен дуел.

Снимка 592197

53′

Жълт картон за Мохамед Брахими.

46′

Мануел Шоу е заменен от Педро Мачадо.

46′

Джеймс Ето'о е контузен и не може да продължи мача. На негово място влиза Ниолай Минков.

46′

Супрайен е заменен от Дилан Мертенс.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

42′

Мощен шут на Фон Витри! Ханкич обаче беше на мястото си и изби в корнер. Това беше първият точен удар в мача.

40′

Гостите демонстрират доста добра игра през тези първи 40 минути на двубоя и може би заслужаваха да водят в резултата, но попадение на Брахими още в 11 секунда беше скандално отменено след намесата на ВАР!

31′
Снимка 592193

26′

Текпетей получи пространство в полето на гостите, напредна с топката и шутира към вратата, но изстрелът му мина встрани от дясната греда на "жълто-черните".

18′

Елвис Ману беше изведен сам срещу Падт и нацели гредата, но се оказа, че все пак нападателят на "канарчетата" е бил в положение на засада!

12′
Снимка 592195

11′

Игор Тиаго падна в наказателното поле на Ботев, търсейки дузпа. Ситуацията беше бързо преразгледана и съдиите решиха, че няма нарушение.

5′
Снимка 592192

2′

Още в 11-а секунда Ботев прати топката в мрежата на Лудогорец, автор на гола стана Брахими, но радостта на "канарчетата" бе за кратко. Попадението беше скандално отменено след намесата на ВАР! Главният съдия Иво Андреев отмени гола, след като прецени, че Ману е извършил нарушение по-рано в атаката на гостите! Доста дискусионно решение, съдиите по-скоро трябваше да зачетат попадението!

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

90 Спас Делев 31 Уме Емануел

Лудогорец и Ботев (Пловдив) ще премерят сили в сблъсък от 15-ия кръг на efbet Лига. Двубоят е от 19:15 часа. "Орлите" ще се опитат да постигнат трета поредна победа, след като спечелиха в предходните два мача срещу ЦСКА и Берое.

"Канарчетата" от своя страна продължават с нестабилното си представяне и единственото, което им липсва е постоянство в резултатите.

Наставникът на домакините Анте Шимунджа не може да разчита на Кирил Десподов, който е контузен. Доминик Янков също продължава да е измъчван от травма.

За Ботев двубоят пропуска основният защитник Роберто Пунчец, който е с натрупани пет жълти картона. Тодор Неделев пък продължава да се възстновява от тежката контузия в главата от лагера на националния отбор в Грузия.

В Сърбия: Илич съживи "армейците" - ЦСКА заплашва да сложи край на доминацията на Лудогорец