Турнир: efbet Лига Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители:

Край на мача!

90+4′
90+3′

ГООООЛ! 2:0!

В последните секунди Лудогорец организира образцова контра, която Текпетей материализира с хубав шут, който не остави шансове на Ганев.

83′

Голям шанс за Берое!

Симеон Мечев центрира добре от ъглов удар, а Кукула отправи хубав изстрел, който хвана Кахлина в крачка и последва атрактивно спасяване.

79′

Елвис Ману на мястото на Янков.

79′

Бернард Текпетей заменя Чибота.

76′

Жълт картон и за Георги Терзиев.

72′
Снимка 551982

71′

Футболистите на Берое претендират за дузпа за игра с ръка, но Станислав Тодоров изслуша становището на съдиите от ВАР вана и даде знак играта да продължи.

70′

Жълт картон за Мавис Чибота.

69′

Отличен шанс за Лудогорец, но Ганев отрази удара с глава на футболист на "зелените" в купа от играчи.

67′

Жълт картон за Александър Василев.

65′
Снимка 551984

64′

Хубав шут на Доминик Янков, но преминава покрай вратата на Берое.

64′

Стефан Баджи заменя Сантана.

64′

Шоу на мястото на Гонсалвеш.

51′

Лебон нахлу на скорост в наказателното поле на Лудогорец, но ударът му от малък ъгъл не бе особено труден за Кахлина.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА.

45′

Начало на втората част.

45+1′
45′

Край на първото полувреме.

44′

Опасен техничен изстрел на Сисиньо принуди Ганев да прави отлично спасяване, за да опази врата си.

38′

Камен Хаджиев получава жълт картон за реплика.

38′

Жълт картон и за Клод Гонсалвеш.

36′

Жълт картон за Реян Даскалов.

34′
33′

ГОООЛ! 1:0!

Лудогорец се възползва от поредна непростима грешка в изнасянето на топката. Мавис Чибота завърши по отличен начин отдясно след два бързи паса между атакуващите футболисти на "орлите".

28′

Кукула влиза на мястото на Камара, принудителна смяна и в другия лагер.

25′

След първоначалните минути на лек натиск от страна на Берое, "орлите" се настаниха в половината на съперника.

24′

Пробив на Икоко, но в последния момент защитата на гостите се справи с него.

23′
Снимка 551985

22′

Принудителна смяна - Георги Терзиев на мястото на Са.

17′

Опасен шут на Десподов преминава над вратата, добър шанс за домакините.

10′

Кахлина също се превива от болка на терена.

7′

Игор Пластун стъпи накриво получaва медицинска помощ.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

1′

Начало на сблъсъка.

71 Кристиан Кахлина 33 Генадий Ганев
4 Сисиньо 2 Джуниет Али
7 Алекс Сантана 5 Омар Сако
8 Клод Гонсалвеш 10 Даниел Генов
11 Кирил Десподов (к) 15 Георги Динков (к)
37 Бернард Текпетей 77 Божидар Пенчев

Лудогорец приема Берое в късния двубой от неделната програма на 13-ия кръг в efbet Лига. Срещата на "Хювефарма Арена" стартира в 19:00 часа.

Формата която разградчани е отлична, след като в последните си пет срещи те постигнаха четири победи, при едва една загуба в груповата фаза на Лига Европа от Брага.

В последния си шампионатен двубой те надиграха с 3:1 като гости Ботев (Пловдив), а през седмицата се наложиха на свой терен със същият резултат над Локомотив (Горна Оряховица) в турнира за Купата на България.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Берое пък има само един успех на чужд терен от началото на сезона - 3:2 срещу Пирин във втория кръг. Положителна тенденция се забелязва в представянето в дефанзивен план, защото заралии получиха едва две попадения в последните си 4 шампионатни мача.

Заралии обаче елиминираха Черно море на 1/8-финалите за Купата на страната, а треньорът Петър Колев остана доволен от смените в мача с "моряците".