Турнир: efbet Лига Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители:

Край на мача.

90+2′

Арда остава с човек по-малко! Джунейт Али получи втори жълт картон.

85′

Хеттрик при отменените голове за Лудогорец. Георги Терзиев опита да подаде към Игор Тиаго, но Коконов отклони топката в собствената си врата. След дълго преглеждане попадението също беше отменено заради засада.

79′

Джунейт Али получава жълт картон.

77′

Излиза Матиас Тисера, влиза Игор Тиаго.

77′

Излиза Густаво Нонато, влиза Доминик Янков.

77′

Излиза Ел Мами Тетах, влиза Иван Тилев.

77′

Още един отменен гол на Лудогорец! Нонато прати топката във вратата на Арда, но съдията Георги Димитров се консултира с ВАР и отмени попадението.

76′

Нонато прати топката във вратата, но голът не бе зачетен заради засада.

68′

Ласана Н'диайе е заменен от Тонислав Йорданов.

68′

Излиза Жосе Да Силва Жуниор, влиза Илия Юруков.

60′

Излиза Дени Гропер, влиза Антон Недялков.

60′

Спас Делев заменя Кирил Десподов.

60′

Излиза Жан Карничик, влиза Сисиньо.

47′

Излиза Александър Георгиев, влиза Деян Лозев.

47′

Игор Пластун получава жълт картон.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

41′

Каули Оливейра получава жълт картон.

34′

Удар на Дени Гропер във вратата на Арда. Александър Георгив застава на пътя на топката.

27′

ГОЛ! Георги Терзиев вкара топката в собствената си врата! Александър Георгиев центрира към Ел Мами Тетах, който не успя да насочи топката към вратата на Падт. Топката обаче се удари в Терзиев и влетя във вратата.

23′

Кирил Десподов дръпна спусъка от средно разстояние. Вратарят на Арда се намесва геройски, избивайки топката с върха на пръстите към гредата.

16′

Пореден удар на Тисера във вратата на Арда. Господинов отново спасява.

13′

Лъчезар Котев получава жълт картон.

Снимка 588048

Източник: startphoto.bg

11′

Тисера бе близо до втори гол! Анатолий Господинов обаче спасява положението.

3′

Ай! Кърджалии можеха да отговорят минута по-късно. Падт и Пластун допуснаха сериозна грешка в защита и топката излезе в корнер, след като вратарят на Лудогорец се опита да я изчисти, но уцели тялото на съотболника си.

2′

ГОЛ! Матиас Тисера се разписва в 25-ата секунда! Рик Джонатан открадна топката и подаде към Кирил Десподов, който продължи за Тисера. Последният стреля в опразнената врата на Арда.

1′

90. Спас Делев 77. Илия Юруков

Шампионът Лудогорец приема Арда в мач от 11-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на "Хювефарма Арена" е от 19:45 ч. и ще бъде ръководен от Георги Димитров.

"Орлите" се завръщат на домашната сцена след европейската си среща през седмицата срещу Бетис, загубена с 2:3. Въпреки поражението в Севиля, футболистите на Анте Шимунджа показаха добра игра и затрудниха максимално един от водещите тимове в испанския футбол.

Арда се представя на ниво от началото на сезона и записа 5 шампионатни победи в 10 мача. Кърджалийци обаче нямат успех в последните си два двубоя и днес ще направят всичко възможно да се възползват от своите шансове и да поднесат изненада в Разград.

Лудогорец все още е на испанска земя

"Орлите" дори тренираха

Лудогорец е един от двата отбора, заедно с ЦСКА, който все още няма загуба в елита. "Орлите" имат 7 успеха и едно равенство през настоящата кампания, като в същото време участват и в груповата фаза на Лига Европа.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Анте Шимунджа ще може да разчита на Доминик Янков, който дълго време лекуваше травма, но вече е готов за игра. Последните нови попълнения в състава на разградчани - Педро Енрике и Педро Нареси, също ще бъдат на разположение на словенския наставник.

Александър Тунчев няма сериозни кадрови проблеми и ще заложи на най-доброто в търсене на точка или три при гостуването на "Хювефарма Арена".