Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители: 411

Локомотив (София) - Пирин 2:0 в мач от efbet Лига

Мартин Райнов изпитва болежки и бива заменен принудително от Лука Иванов.

88′

Александър Александров ще замени Карлос Франса.

85′

Славчо Шоколаров приключва участието си в мача, а вместо него ще видим Мартин Бачев.

84′

Смяна в състава на Пирин - Иван Тасев напуска терена, а вместо него се появява Любомир Тодоров.

Снимка 614472

Източник: startphoto.bg

84′

Селсо Рапосо ще замени Юлиан Ненов. Нова промяна в Локо (София).

83′

ФРАНСА! Почти веднага, Локо можеше да направи и класиката в двубоя, но изстрелът на Франса този път беше отразен от Ковальов.

81′

ГООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! 2:0! АНТОНИО ВУТОВ! ДУЗПА! Ключовият момент в мача настъпи десетина минути преди последния съдийски сигнал. Карлос Франса осъществи добър пробив, а Иван Тасев наруши баланса му вътре в наказателното поле на Пирин. Реферът Радослав Гидженов беше убеден в извършения фаул и така посочи бялата точка. С дузпата се нагърби Антонио Вутов, който прати Ковальов в обратния ъгъл за 2:0!

73′
Снимка 614470

70′

Матеус Дуарте е поредният футболист в "червено-черно", който получава картон.

68′

Антонио Вутов получава официално предупреждение след фаул срещу Славчо Шоколаров.

67′

Станислав Костов се появявав игра, а замененият играч е Димо Бакалов.

64′

Борис Тютюков ще подпомогне нападението на Пирин, напуска Мартин Смоленски.

Снимка 614473

61′

Сменив получава жълт картон.

58′

Мартин Райнов стреля от средна дистанция в 58-ата минута, но топката премина в близост до долния ляв ъгъл.

55′

Локомотив (Сф) продължи да диктува развоя на събитията и след почивката. "Железничарите" отново разчитаха на центрирани топки, а при една атака в 55-ата Димо Бакалов закъсня със стотни от секундата преди засече, може би голово, в мрежата на гостите.

46′
Снимка 614466

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

44′

ГООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ)!! 1:0! МАЛЕМБАНА! Наглед скучният двубой придоби интересен развой в края на първото полувреме. Локомотив (Сф) се оттегли на почивката с гол преднина благодарение на централния защитник Давид Малембана. Националът на Мозамбик се включи при корнер за "червено-черните", а отлично центрираната топка от Антонио Вутов беше насочена с глава от африканеца в мрежата на благоевградските "орлета".

38′

Божидар Кацаров получава жълт картон.

Снимка 614465

33′

Чебрайлс Макрецкис отново грабваше вниманието на специалистите с достойните си футболни качества. В 33-ата минута звездата на Пирин демонстрира превъзходна техника, а след това отправи удар от над 20 метра, който премина малко над горната греда на локомотивската врата.

23′
Снимка 614464

20′

В 20-ата минута Антонио Вутов реши да разчупи статуквото с шут от средна дистанция, който не притежаваше нужната точност и по никакъв начин не затрудни Ковальов.

16′

Преслав Йорданов получава първия жълт картон в мача.

12′

ФРАНСА! Локомотив (София) беше отборът, който достигна до първо голово положение в 12-ата минута. Карлос Франса получи топката в центъра, след което изключително елегантно "литна" хвърлилия се на безплоден шпагат Александър Дюлгеров. Последва удар по тревата на бразилеца, който премина в опасна близост до дясната греда на Максим Ковальов.

10′

Постепенно Пирин взе инициативата и се превърна в отбора, който искаше да направи нещо по-интересно във вражеското наказателно поле. "Орлетата" достигнаха до няколко корнера в тяхна полза, които обаче не сътвориха нещо опасно пред Гайе.

Снимка 614462

3′

Началните минути на двубоя не предложиха нищо интересно за футболния запалянко. Локомотив (Сф) реши да наложи териториално надмощие спрямо своя опонент, докато Пирин дебнеше своя шанс чрез бърза контраатака.

1′