Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители: 1233

Локомотив (София) победи Локомотив (Пловдив) с 1:0 в efbet Лига

Селекцията на Иван Колев излъга уморените "смърфове" с 1:0

Снимка 541436

88′

Джоната Машадо влиза в игра за Локо (Сф) вместо Александър Александров.

87′

Агитката на Локомотив (Пд) замерва с бутилки Семерджиев, който получава жълт картон от съдията.

86′

Милош Петрович получава картон от Станислав Тодоров заради невъздържана реакция.

Снимка 541441

85′

Официално предупреждение за Александър Александров.

82′
Снимка 541443

81′

Последна смяна за Локомотив (Пд). В игра се появява Айвън Ангелов.

80′

ИЛИЕВ ЗАДНА НОЖИЦА!! Локомотив (Пд) можеше да се добере до равенството по изключителен начин в 80-ата. Тогава Александър Любенов се намеси слабо при центриране и шанс за задна ножица получи Митко Илиев. "Черно-белият" виртуоз сътвори отлична "ала Пиола", но на голлинията бе застанал капитанът на Локо (Сф) Милошев, избил в решителния миг.

79′

Поредният картон е показан на Мики Орачев.

75′

Голмайсторът Раел Лолала получи болки в задната част на бедрото и това принуждава Иван Колев да го замени с Чипев.

70′

Нещо като опасно положение за Локо (Пд) се получи в 70-ата минута. Тогава Умарбаев центрира към далечната греда на съперника, но молдовецът Крачун закъсня със своето включване и не можа да отправи достоен за уважение изстрел.

Снимка 541442

61′

Мохамед Бухмиди отстъпва мястото си на младия Валентин Николов.

60′

Марио Петков се появява в игра, за да замени имащия жълт картон Селсо Рапосо.

55′
Снимка 541433

53′

Мохамед Бухмиди е санкциониран с жълт картон.

49′

РУАН! Рокадите при „смърфовете“ веднага доведоха до промяна в офанзивен план и в 49-ата минута Конър Руан можеше да изравни. Британецът стреля от далечна дистанция, но изпълнението му принуди Любенов да сътворява максимално добро спасяване.

48′

Агресивният Олексий Биков напусна терена, за да се появи Кристиан Гомис.

48′

Петър Витанов също бе пуснат в игра, а терена напусна Емил Янчев.

48′

Лукас Салинас ще застане зад нападателя на Локо (Пд), а мачът приключи за Паскалев.

47′

На полувремето наставникът на Локомотив (Пд) - Александър Тунчев предприе рядко срещано действие и направи четворна смяна, пускайки в игра всички свои основни футболисти, които бе оставил сред резервите за началото на тази среща. Първи в игра се появи Митко Илиев вместо Венсан Марсел.

Снимка 541429

46′
Снимка 541430

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

Вижте как се промениха коефициентите на efbet след паузата на "железничарското" дерби!

45′

ПОЧИВКА!

41′

Любопитни персонажи наблюдават "железничарското" дерби.

Снимка 541427

40′

ДУЗПА? Георгиос Катсикас създаде доста трудности за колегата си в центъра на домакинската отбрана Пламен Крачунов. Негова грешка принуди бившият бранител на ЦСКА да рискува с шпагат, в собственото си наказателно поле, срещу Карагарен. Действията му бяха с математическа прецизност и оставиха нечути последвалите искания на "черно-белия" капитан за дузпа.

37′

Селсо Рапосо демонстрира, че е безкомпромисен в защита. От това пострада Биков и португалецът е санкциониран официално.

34′

Бирсент Карагарен остана длъжник на пловдивчани, тъй като центриране в 34-ата минута стигна до неговите крака, а позицията за стрелба беше повече от обещаваща. Българският национал обаче имаше покъртително първо докосване, което унищожи каквато и да е опасност пред Любенов.

Снимка 541435

31′

Венсан Марсел получава жълт картон заради груби действия срещу Милошев.

24′

Чисто статистически, Локомотив (София) регистрира още един точен удар в 24-ата минута. Александър Александров демонстрира класическо отиграване за флангови футболист, като финтира и влезе навътре в полето, за да отправи удар. Лукас Рейдър обаче нямаше никакви проблеми със спасяването.

22′
Снимка 541420

Източник: topsport.bg

18′

Нервите на терена взеха връх в 18-ата минута, когато Олексий Биков и Божидар Кацаров се хванаха за гушите, разменяйки си неприятни за слуха на възпитан джентълмен слова. Реферът Станислав Тодоров на мига потуши скандала с по един жълт картон за провинилите се.

18′

Картон за Олексий Биков.

11′

Отговорът на вицешампионът се състоеше в това Емил Янчев да пробва хитър извеждащ пас за Бирсент Карагарен. Ситуацията биваше зорко наблюдавана и от вратаря Александър Любенов, който навреме напусна голлинията си и изчисти преди Биската да създаде някаква голова опасност.

5′

ГОООЛ ЗА ЛОКО СОФИЯ!! ЛОЛАЛА! Чисто футболно срещата стартира на ниски обороти, но любопитно стана още в петата минута, когато Локо (Сф) реализира първото си попадение след своето завръщане в елита. Селекцията на Иван Колев организира отлична акция по фланга, която бе белязана от дълго подаване към Мохамед Бухмиди. Чуждестранният нападател съумя да центрира топката, миг преди тя да излезе в аут. Това сякаш изненада отбраната на "смърфовете", които бяха оставили непокрит на далечна греда Раел Лолала. Въпросният отигра топката без излишна подготовка и я запрати в мрежата на дебютанта Лукас Редер.

3′

Приятно впечатление в началото остави ентусиазмът на двете локомотивски агитки, които сътвориха чудесна атмосфера, подобаваща за "железничарско" дерби. Пък дори и провеждащо се на "Арена Царско село"..

Снимка 541419

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′