90+8′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители: 300
90+8′

КРАЙ НА МАЧА!

90+7′

Георги Ангелов получи жълт картон

90′

Христо Иванов замени Божидар Кацаров.

83′

Смята на рефера Ивайло Стоянов. Четвъртият Васимир Ел-Хатиб ще довърши мача като главен съдия.

82′

Проблеми и за рефера Ивайло Стоянов, който се контузи и накуцва.

78′

Галин Иванов получи жълт картон.

75′

Без сериозни положения в минутите след изравнителното попадение. Равстойна игра.

58′

ГОЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Ивайло Чочев изпълни от пряк свободен от около 25 метра, топката рикошира в стената и влетя в мрежата на Любенов за 2:2!

56′

Георги Ангелов замени контузения Крум Стоянов.

46′

Защитникът Димитър Пиргов бе заменен от нападателя Денислав Ангелов.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+3′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+2′

ГОЛ ЗА ЛОКО! Александър Александров получи подаване от Раел Лолала, абсолютно сам от 10-ина метра си нагласи топката на левия крак и стреля, Даниел Наумов не успя да се намеси, а Димитър Пиргов от непосредствена близост само докосна топката, за да влезе в мрежата за 2:1.

45′

Даниел Наумов контузи рамото си, а резервният вратар Димитър Тодоров вече загрява. Твърде вероятно е да се стигне до смяна на полувремето.

42′

Греда! Александров изпълни от пряк свободен удар, топката прелетя над стената и срещна напречната греда на вратата, пазена от Наумов.

37′

Възможност за домакините! Октавио опита подаване с глава към съотборник, но Даниел Наумов излезе и улови с цената на удар в главата.

35′

Крум Стоянов също получи жълт картон заради фаул срещу Селсо Рапосо

31′

Матеус Роча получи жълт картон след непозволено влизане в краката на Бастунов.

25′

Отменен гол за "железничарите"! Октавио центрира отляво към Александър Александров, който с много малко бе в засада. Нападателят порази мрежата на "червените", но в крайна сметка попадението не бе зачетено и след проверка със системата ВАР.

19′

ГОЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Гостите бързо отговориха. Крум Стоянов напредна отляво и пусна успореден на голлинията пас към Георги Русев. Нападателят от няколко метра, в близкия ъгъл стреля и изравни. Голът беше потвърден от ВАР, след съмненията дали голмайсторът е бил в засада при подаването.

16′

ГОЛ ЗА ЛОКО! Октавио бе точен, Даниел Наумов се хвърли в другия ъгъл! 1:0!

13′

Дузпа в полза на Локомотив! Симеон Петров фаулира опасно Божидар Кацаров в наказателното поле. Реферът Ивайло Стояное бе категоричен в решението си! ВАР го потвърди!

10′

Равностойни първи 10 минути на двубоя. Притежанието на топката е почти по равно - 46% : 54% в полза на гостите.

5′

Крум Стоянов намери Емил Мартинов, който стреля, но ударът му е твърде неточен, за да затрудни стража на домакините.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

8 Христо Иванов 98 Валентин Йосков

Отборите на Локомотив (София) и ФК ЦСКА 1948 се изправят в единствения мач за деня от програмата на efbet Лига. Двата тима се намират в долната част на таблицата, но самочувствието ще бъде в полза на гостите, които в предишния кръг подчиниха хегемона Лудогорец с 2:0 в Бистрица.

ФК ЦСКА 1948 разкри управленската йерархия в клуба, Ради Здравков е на върха на пирамидата

Официализира се назначението на Методи Томанов, Том и Галин Иванов

Локомотив продължава да страда пред гола и само Царско село е с по-малко отбелязани попадения до момента. ФК ЦСКА 1948 пък е тимът с най-слаба защита, заедно с Пирин (Благоевград). "Червените" са получи 27 гола.

"Железничарите" отново ще са без контузения Илия Димитров. Очаква се наставникът Иван Колев да пусне в предни позиции Александър Александров, Октавио и Виржил Пинсон, който се разписа при загубата с 1:2 от Локомотив (Пловдив) на "Лаута".

Методи Томанов вече гледа чужденци за ФК ЦСКА 1948

"Червените" променят клубната си политика

За ФК ЦСКА 1948 в атака ще си партнират Галин Иванов и Георги Русев, а малко зад тях ще действа Ангел Бастунов. В средата на терена Николай Киров ще заложи на Марио Топузов, Емил Мартинов, Ивайло Чочев и Крум Стоянов.

Георги Чиликов може да поеме нов тим от efbet Лига

Специалистът с шанс да води Локомотив (София)

В началото на сезона ФК ЦСКА 1948 и Локомотив завършиха 1:1, като "червените" стигнаха до точката с късен гол от дузпа на Галин Иванов.

Главен съдия на срещата е Ивайло Стоянов от Петрич, с помощници Мирослав Иванов и Костадин Тановчев. С ВАР ще се занимават Георги Гинчев и Даниел Ников, а делегат на БФС е Деница Крумова.

Юношески национал подписа с Локомотив (София)