90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители: 300
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

90′

Четири минути продължение!

84′

Юлиан Ненов пропуска дузпата! Вратарят Любенов се справи блестящо, усети ъгъла и отрази удара!

80′

Дузпа за Ботев и червен картон за Катсикас! Бранителят събори в наказателното поле Диего Фераресо и главният съдия Георги Гинчев изгони гръка!

72′

Цяло чудо е, че до този момент гостите не допуснаха второ попадение. Дали пък няма да станем свидетели на неписаното правило, че ако не вкараш - ще ти вкарат? Предстои да видим...

Снимка 566603

69′

Жълт картон за Йоан Бауренски!

58′

Пламен Крачунов получава жълт картон!

52′

Страхотен шут на Рапосо от воле, но и добра реакция на Красимир Костов. Гостите отново оцеляха.

50′

Слънцето проби облаците над стадион "Васил Левски", но "железничарите" все още не успяват да пробият отбраната на врачани за втори път.

46′

Диего Ферересо заменя Красимир Тодоров

46′

Дани Моралес прави двойна смяна. Валери Христов е заменен от Мохамед Бентахар.

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВАТА ЧАСТ!

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Костадин Ничев е поредният играч, който получава жълт картон!

40′

Жълт картон за Стойчо Атанасов!

40′

Жълт картон за Мартин Николов!

35′

ГОЛ! 2:0! Момент! И това попадение е отменено. Владимир Семерджиев влезе в единоборство с Валери Христов и прати топката в мрежата, но след преглед на ситуацията със системата ВАР, съдията прецени, че Семерджиев е извършил нарушение в атака.

32′

Потърпевшият Октавио застана зад бялата точка и е безкомпромисен! 1:0!

31′

Валери Христов получава жълт картон за това свое провинение!

30′

Дузпа за Локо (Сф)! Валери Христов задържа с ръка Октавио в наказателното поле и съдията е категоричен - дузпа за домакините!

25′

Ситуациите пред вратата на Красимир Костов се трупат една след друга. Димитър Митков получи топката в наказателното поле и необезпокояван нанесе удар с левия крак, но шутът му мина покрай десния страничен стълб на вратата.

22′

Чавдар Ивайлов получава първия жълт картон в мача!

18′

От третия си опит Славчев успя да прати топката в мрежата, но голът е отменен за нарушение в атака!

12′

Нов шанс за Славчев! Този път той бе оставен непокрит в наказателното поле и нанесе удар с глава, но встрани от вратата!

10′

ГРЕДА за домакините! Симеон Славчев направи отлично двойно поадаване с Октавио, което изведе българина сам срещу вратаря, но ударът му с десния крак срещна напречния стълб!

6′

Спокойни първи минути на двубоя. Условията за игра на стадион "Васил Левски" са добри. Теренът е в прилично състояние.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

19 Иван-Йоанис Атанатос 18 Илия Миланов

Локомотив (София) посреща Ботев (Враца) в среща от 23-ия кръг на efbet Лига. Един срещу друг застават два от отборите, които се борят за оцеляването си в елита. Затова срещата е изключително важна за всеки от тях, а победата е с двойна цена. Двубоят ще започне в 12:30 часа.

Преди началото на този мач Локо и Ботев се намират на 12-ото и 13-ото място в класирането с равен брой точки - по 19. Положението им не е никак розово и трите точки са от огромно значение.

Локомотив започна пролетния дял на шампионата с отложения мач с ЦСКА, в който "железничарите" измъкнаха равенство 1:1. В следващите срещи обаче тимът не успя да задържи доброто ниво и допусна три поредни поражения от Пирин (1:2), Черно море (0:3) и Славия (0:3).

В Ботев ситуацията е сходна и тимът пристига в столицата след серия от три поредни загуби от ФК ЦСКА 1948 (0:4), ЦСКА (0:4) и Лудогорец (1:2). Сега врачани се надяват да излязат от кризата, в която се намират.

БФС не уважи жалбата на Локо (София) срещу Владимир Вълков

Ще бъде на ВАР на Лудогорец - Левски

Интересен факт е, че един срещу друг застават отборите с най-слаби защити в първенството. Двата тима имат по 38 допуснати попадения във вратите си до момента или средно по 1,73 гола на мач.

Това ще е 53-и сблъсък между тези съперници в елита, като досега Локо има предимство от 23 победи, 14 равенства и 15 загуби.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Треньорът на домакините Иван Колев не може да използва днес наказания Кацарски, както и контузените Малембана, Пинсон, Александров и Матеус. Така единайсеторката вероятно ще бъде съставена от Любенов на вратата и Атанасов, Крачунов, Кацикас и Орачев в защита. Славчев и Милошев ще са двамата опорни халфове, а Октавио ще играе като плеймейкър. Рапосе и Николов ще бъдат на двете крила, а в атака ще действа Димитров

За Ботев добрата новина е, че наставникът Даниел Моралес ще може да води отбора, след като се възстанови от бъбречна криза. Той няма кадрови проблеми и вероятно ще изведе на терена Костов на вратата и Фераресо, Миланов, Ничев и Николов в отбрана.Георгиев ще е дефанзивен халф, а Ивайлов и Гаврилов ще си партнират в средата на терена. Фасе и Ненов ще бъдат на двете крила, а атаката ще води Дижало.