Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители: 677
90+6′

КРАЙ НА МАЧА!

Локомотив (София) - Берое 1:2 в мач от efbet Лига

Берое се възползва от кратко футболно вдъхновение и взе ценни три точки като гост на Локо (София)

Селекцията на Ники Киров с дебютен успех, далеч от дома, за сезон 2022/23

90+4′

Николай Николаев ще спечели още малко време, влизайки като смяна на Тунгара.

89′

Голмайсторът Вини Трибуле бива заменян от Калоян Кръстев.

87′
Снимка 594895

Източник: startphoto.bg

83′

Димитър Пиргов получава жълт картон от Железов.

82′

Стив Траоре ще се появи в игра вместо Божидар Пенчев.

79′

ГООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! 1:2! ДИМО БАКАЛОВ! В 78-ата минута Станислав Генчев извърши рискована смяна, пускайки в игра Димо Бакалов за сметка на дефанзивно настроения Алан. Рокадата му се оказа изключително добра, след като 60 секунди по-късно многократният шампион с Лудогорец съумя да намали до 1:2. Бакалов се оказа най-съобразителен при ъглов удар и красиво с глава отклони към незащитения от Караджов ъгъл.

78′

Димо Бакалов влиза в игра, за да замени Матеус Дуарте

75′

ГЕОРГИЕВ! Берое продължи да се забавлява в квартал "Надежда", а много скоро класиката можеше да бъде факт. Трибуле и Тунгара разиграха бързо по между си, а звездата на старозагорци вместо шут реши да центрира за връхлитащия Спас Георгиев. Крилото насочи с глава, ала този път Любенов демонстрира класа и ефектно отрази с десния си крак.

Снимка 594892

70′
Снимка 594888

69′

ОТМЕНЕН ГОЛ НА ТУНГАРА! Локомотив рухна тотално и в 69-ата минута само късметът отърва "червено-черните" от трети гол. Абубакар Тунгара отбеляза за 3:0, но радостта му се оказа кратка заради вдигнатия флаг за засада.

69′

Юли Ненов ще подсили локомотивската отбрана за сметка на Селсо Рапосо.

65′

ГОООЛ ЗА БЕРОЕ! 0:2! АБУБАКАР ТУНГАРА! Отбелязването на първия гол подейства благотворно за момчетата на Николай Киров, които след само още няколко атаки успяха да удвоят своята преднина. Голямо "Браво" за това заслужаваше Серкан Юсеин, който осъществи отличен пробив през центъра, насъбра около себе си четирима футболисти в "червено-черно", след което пусна тънък извеждащ пас за Абубакар Тунгара. Африканецът само това и чакаше, за да отбележи сам срещу Любенов за 0:2!

65′

Димитър Митков се появява в игра за Локомотив (София), а замененият е Илия Димитров.

60′

ГОООЛ ЗА БЕРОЕ! 0:1! ВИНИ ТРИБУЛЕ! Точно, когато изглеждаше, че домакините са близо до гола, изненадващо Берое се сдоби с лидерството в резултата. Капитанът Симеон Мечев пробва късмета си с шут от далечна дистанция. Наглед безопасната топка тупна малко пред Александър Любенов, като я направи невъзможна за хващане от изненадания страж. На точната позиция дебнеше нападателят Вини Трибуле, който с лекота наниза попадението за старозагорския клуб.

57′
Снимка 594886

55′

ФРАНСА! "Червено-черните" не спираха да търсят откриващото попадение. А близко до такова домакините отново бяха в 55-ата минута. Карлос Франса елиминира появилия се като резерва на почивката Динков и пусна успореден пас на голлинията за Илия Димитров. №9 обаче отново не оправда очакванията и пак се размина с коженото кълбо.

52′

Антонио Вутов отправи тежък шут от средна дистанция, който беше спасен от Иван Караджов.

46′
Снимка 594885

46′

На полувремето гостите от Берое осъществиха смяна като Георги Динков влезе в игра за сметка на Тома Фонтен.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА! ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА BETANO ЗА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ПОЧИВКА!

44′

ФРАНСА! И все пак - Локо можеше да затвори полувремето с гол. Славчев чукна хитро за Антонио Вутов, който почти от аутлинията пробва да комбинира с тичащия към първа греда Карлос Франса. Бразилецът обаче беше блокиран от навременните реакции на Николов и стража Иван Караджов.

42′

В заветните 10 минути двата тима се вкопчиха в здрава битка, от която пострада самият футбол и липсата на положения пред двамата вратари.

32′

Божидар Пенчев получава жълт картон заради закъснял шпагат в краката на Милошев.

25′

Локомотив (Сф) продължи да бъде достатъчно агресивен в предни позиции, като два добри шанса се откриха пред Илия Димитров. Юношата на Левски обаче закъсняваше със стотни от секундата преди да нанесе финален изстрел.

20′
Снимка 594884

18′

Отговорът на беройци дойде в 18-ата чрез младия халф Божидар Пенчев. Макар и от втория си опит, въпросният отправи тежък шут от границата на наказателното поле, който прелетя малко над напречната греда.

12′

ГРЕДА ЗА ЛОКОМОТИВ! Столичните "железничари" можеха да поведат в резултата, чрез един от най-опитните си футболисти Симеон Славчев. Опорният халф получи отлично подаване от Антонио Вутов, а последвалият му диагонален шут се отби в дясната греда на Иван Караджов.

9′

Бранителят на Берое - Стилиян Николов и нападателят на Локомотив - Карлос Франса, влязоха в тежко физическо единоборство в наказателното поле на старозагорци. И двамата поискаха от Валентин Железов фаулове срещу себе си, а в крайна сметка реферът отсъди нарушение на правилата в атака.

Снимка 594883

3′

Локомотив (София) се възползва от домакинското си предимство и чрез първоначалните си действия подсказа, че ще търси трите точки в неделния следобед. Берое действаше прибрано в собственото си поле и очакваше да нанесе своя удар на контраатака.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′