Реди Каса шутира от разстояние, а Рейдър беше изненадан и изби в корнер.

41′
40′

ГООООЛ!

Технично изпълнение на Илиев и той е точен от дузпата. Прати топката неспасяемо ниско долу и близо до гредата.

39′

Жълт картон за Пиер Зебли, който игра с ръка.

39′

Жълт картон за Петрис, който спори със съдията.

38′

Дузпа! Шутът на Карагерен към врата е спрян с ръка!

35′
Снимка 564925

34′

Жълт картон за Бидунга.

30′

Без сериозни положения за гол след половин час игра.

25′

Гомис също е официално предупреден.

24′

Масели спря Димитър Илиев с цената на жълт картон.

15′
Тунчев: Който подцени Царско село ще има проблеми

"Не трябва да има никакво подценяване"

14′

Този път Каса изпълни статичното положение, но стреля над вратата. Инструкциите за смяната на изпълнителя бяха от пейката.

13′

Пламен Крумов отправи добър шут от фаул, но не намери очертанията.

9′

Жълт картон за Петър Витанов за нарушение в атака.

7′

Риан Бидунга засече топката след статично положение и тя се озова в мрежата, но играчите на Царско село се изтеглиха добре за изкуствена засада и голът е отменен.

5′

Боруков не успя да достигне подаването към себе си, беше останал очи в очи с вратаря на гостите.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СБЛЪСЪКА.

1′

Пламен Петров Венцислав Христов

Локомотив (Пловдив) и Царско село откриват 21-ия кръг в efbet Лига. "Смърфовете" ще са домакин на мача, който започва в 15:00 часа, и ще търсят първи успех през пролетния полусезон. Момчетата на Александър Тунчев нямат успех в първенството от края на ноември, когато надвиха Пирин с 3:2 в Благоевград.

Александър Тунчев прави промени в състава

Райън Бидунга започва като титуляр

Преди седмица Локомотив гостува на Левски пред пълните трибуни на "Георги Аспарухов" и загуби с 1:2, но игра 70 минути с човек по-малко. Пловдивчани заемат осмо място в класирането с 25 точки и са с отрицателна голова разлика - 23:24. При успех срещу Царско село, "черно-белите" ще се изравнят с Берое.

Тунчев ще заложи на състав, близък до този, който пусна срещу Левски. Извън сметките остават наказаните Мартин Паскалев и Александър Василев. В предни позиции ще си партнират Димитър Илиев и Преслав Боруков, а зад тях ще действа Лукас Салинас.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Царско село е в серия от 4 загуби в първенството. Отборът е изцяло променен спрямо есента, а някои от новите чужденци оставиха добри впечатления с изявите си срещу Берое. "Царете" поведоха с гол със задна ножица на Седрик Коломбо, но през втората част заралии направиха обрат.

Старши треньорът Андреа Сасарини няма кадрови проблеми. Опитният Венцислав Христов ще застана на върха на атаката, подкрепян по фланговете от Реди Каса и Седрик Коломбо.

Локомотив (Пловдив) обича мачовете с Царско село. В efbet Лига двата отбора са се срещали общо 5 пъти и "смърфовете" винаги са излизали като победители. Нещо повече - само в първия двубой помежду им Царско село успя да се разпише.