Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители:

Локомотив (Пловдив) - Славия 3:0 в мач от efbet Лига

"Смърфовете" се изравниха по точки с ЦСКА

83′

Бабакар Дион е заменен от Ивайло Димитров.

72′

ГООЛ! Бабакар Дион! Димитър Илиев изведе белгийския нападател с ювелирно подаване. Дион излезе очи в очи със Светослав Вуцов и прокара топката между краката му за 3:0!

69′

Венцислав Керчев получава жълт картон.

68′

Кристиян Стоянов влиза на мястото на Георги Вълчев.

67′

Емил Стоев е заменен от Ахмед Ахмедов.

58′

Емил Стоев се откъсна сам срещу Динко Хоркаш, но вратарят на домакините запази самообладание и спаси. Оказа се, че Стоев е бил в засада и дори да бе вкарал попадението нямаше да бъде зачетено.

53′

Загорчич взима мерки. Христо Попадийн е заменен от Иван Минчев.

49′

ГОООЛ! 2:0!! Димитър Илиев!! Джовани се откъсна по лявото крило и достави перфектен пас към Илиев, който от 4-5 метра нямаше как да сгреши и удвои преднината на "смърфовете"!

47′

Христо Попадийн получи първия жълт картон в мача.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА BETANO СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

45′

Две минути добавено време.

40′
Снимка 591447

Източник: startphoto.bg

30′

НЕЛЕП АВТОГОЛ НА СВЕТОСЛАВ ВУЦОВ! 1:0! Мартин Паскалев стреля към вратата след корнер, Христо Попадийн опита да изчисти от голлинията, но намери гърба на своя вратар и топката се върна в мрежата на "белите"!

20′

Владеене на топката: (Локомотив Пловдив): 59%, Славия: 41%

17′

Играта доста се накъса в последните минути. Реферът Георги Гинчев засега се задоволява само с устни забележки към играчите.

Снимка 591446

7′

Отговорът на Славия не закъсня! Невероятен пропуск на "белите"! Нгуена беше изведен от Галин Иванов отляво и достави успореден пас по земя към непокрития Кристиан Добрев, който от 2 метра не успя да вкара топката в опразнената врата!

4′

Локомотив осъществи домакински натиск и още в 4-тата минута стига до удар във вратата на Славия. Димитър Илиев намери Петър Витанов в наказателното поле, но изстрелът на халфа не затрудни Светослав Вуцов.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

99 Преслав Боруков 19 Мартин Сораков

Локомотив (Пловдив) приема Славия в мач от 14-ия кръг в efbet Лига. Мачът на "Лаута" е от 17:30 часа. Главен съдия е Георги Гинчев.

В миналия кръг отборът на Александър Томаш се наложи с 2:0 като гост Спартак във Варна. "Смърфовете" са на 4-о място с 25 точки.

През седмицата пък "белите" надвиха Левски с 2:1 в отложен мач. Сега съставът на Златомир Загорчич ще иска да продължи възхода си.

Билетите за Локомотив (Пловдив) и Славия в продажба от неделя

Двубоят е в понеделник (17 октомври) от 17:30 часа

Старши треньорът на домакините Александър Томаш ще може да разчита на възстановения Евандро и така няма други проблеми с контузени и наказани играчи.

Наставникът на Славия Златомир Загорчич няма да може да разчита на Ертан Томбак и Тони Тасев за днешната среща.Възстановен е Ахмед Ахмедов, който ще действа в атака срещу "смърфовете".