Отборите на Локомотив (Пловдив) и Берое не успяха да излъчат победител в днешната контрола, която се игра на "Лаута", завършвайки при равен резултат 3:3.

"Смърфовете" успяха да наваксат три гола пасив, след като още през първото полувреме губеха с 0:3.

Бирсент Карагерен не е доволен от статута си в Локомотив (Пловдив)

Футболистът обмисля раздяла със "смърфовете"

Точни за заралии бяха Яя Меледже, Александър Василев и Мартин Камбуров. Първото попадение за пловдивчани отбеляза Ален Ожболт, който намали изоставането на 1:3.

През второто полувреме, старши треньорът на "железничарите" пусна нови 11 и веднага настъпи промяна на терена. Анте Аралица успя да се разпише за 2:3, а в последните секунди на проверката Абделхаким Буна оформи равенството 3:3.

В 70-ата минута, Карлос Охене получи втори жълт и съответно червен картон, но веднага бе заменен от Стоян Иванов.

Локомотив (Пд) първо полувреме: Илко Пиргов, Йосип Томашевич, Асен Георгиев, Лукас Масуеро, Игор Банович, Елитон Жуниор, Парвиз Умарбаев, Никола Марич, Бирсент Карагарен, Вилим Посинкович, Ален Ожболт;

Локомотив (Пд) второ полувреме: Стамен Боеджиев, Димитър Везалов, Уирис Густаво, Янко Ангелов, Димитър Илиев, Абделхаким Буна, Момчил Цветанов, Анте Аралица, Стивън Езе, Един Бахтич, Милош Петрович.