Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители:
90+6′

КРАЙ НА МАЧА!

Локомотив (Пловдив) - Черно море 2:1 в мач от efbet Лига

Локо (Пловдив) победи драматично Черно море в мач за престиж и записа първа победа в плейофите

Вижте подробности

89′

ГОЛ! ДЖОВАНИ Е ТОЧЕН ОТ БЯЛАТА ТОЧКА! 2:1!

88′

ДУЗПА ЗА ЛОКОМОТИВ! В 86-а минута Димитър Илиев падна в наказателното поле и имаше претенции, че Панов е извършил нарушение срещу него. Първоначално реферът Георги Димитров подмина ситуацията, но беше посъветван от колегите си във ВАР стаичката да я прегледа отново. След като съдията се увери с очите си, че срещу Илиев е имало нарушение, той посочи бялата точка.

76′

ГОЛ! 1:1!! МИШАЕЛ! Гостите изпълниха пряк свободен удар, а Живко Атанасов със сетни усилия успя да остави топката в игра и я върна към Мишаел Алвес, който с глава изравни резултата.

75′

Жълт картон за Иван Михайлов.

66′
Снимка 620782

Източник: startphoto.bg

65′

Арлинд Дакай фаулира Димитър Илиев и реферът му показа жълт картон.

52′

ГОЛ! ДИМИТЪР ИЛИЕВ! 1:0! 19-годишният Петър Андреев демонстрира отлична техника на дясното крило и центрира перфектно към Илиев, за когото остана най-лесното - просто да прати топката в мрежата от близка дистанция.

51′

В 51-ата минута Джовани Маркес се отличи с перфектен пробив през центъра на терена, бразилецът премина през няколко футболисти на Черно море, навлезе опасно в наказателното поле, но силите му не стигнаха, за да нанесе решителен удар.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

ПОЧИВКА!

44′

Жълт картон за Виктор Попов.

Снимка 620776

36′

Джовани Трупе получи жълт картон.

34′

Росен Стефанов получи първия жълт картон в двубоя.

30′

Шанс за Локомотив! Маркес центрира от пряк свободен удар, Хорхе Сегура стреля с глава, но топката мина на сантиметри от дясната греда.

20′

Владеене на топката: Локомотив (Пловдив): 42%, Черно море: 58%

18′

Младият Велислав Василев не спира да тормози защитата на Локомотив. В 18-а минута той навърза двама бранители и стреля опасно с левия крак, ала Динко Хоркаш внимаваше и спаси.

Снимка 620772

12′

Отличен шанс за Черно море! Велислав Василев напредна по дясното крило, навлезе в наказателното поле и центрира опасно по земя, но бранител на "смърфовете" се беше позиционирал добре и изчисти.

9′

"Моряците" са по-активният отбор в началото на двубоя. В 9-а минута Мазир Сула стреля опасно от дистанция, но над вратата.

1′

3 Мерт Салим 9 Атанас Илиев

Локомотив (Пловдив) е домакин на Черно море в двубой от 34-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Локомотив" ще започне в 19:45 часа.

"Черно-белите" загубиха и трите си срещи от плейофите. Тимът отстъпи минимално при визитите си на ЦСКА и Лудогорец, като срещу "червените" имаше спорове за дузпа, която може би щеше да доведе до изравняване на резултата. Иначе Локомотив загуби и от Левски с 0:3 на собствен терен.

Двама футболисти на Локомотив (Пловдив) с повиквателни за националните си отбори

Ето подробности

От Черно море също има какво да се желае в плейофите. Варненци взеха една точка от девет възможни. В миналия кръг тимът на Илиан Илиев отстъпи с 1:2 на Левски в София и отпадна от битката за Топ 4. Преди това Черно море завърши 1:1 у дома с ФК ЦСКА 1948, като загуби и от ЦСКА с 0:2 в столицата.

Наставникът на варненци Илиан Илиев няма да може да използва двама от най-добрите си играчи през пролетта - универсалните Александър Василев и Алекс Фернандес, които са с травми. Очаква се Велислав Василев и Едгар Пашеко да започнат по двата фланга, а Атанас Илиев да излезе на върха на атаката.

Черно море без Александър Василев и Алекс Фернандес за мача с Локо (Пд)