90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители:
90+5′

КРАЙ НА ТОЗИ СПЕКТАКЪЛ! Ботев (Враца) постигна втора победа като гост в първенството!

90+4′

Локомотив (Пловдив) ще завърши мача с 10 човека. Николай Николаев получава втори жълт картон и пръв ще си вземе освежаващ душ в съблекалнята!

90+3′

Пореден жълт картон! Получава го Антон Фасе

90+1′

Красимир Костов получи жълт картон за бавене на време!

90′

Пет минути добавено време!

87′

ГРЕДА! Салинас отправи техничен шут към вратата на гостите, Костов нямаше какво да направи и топката се удари в сглобката на вратата!

86′

Жълт картон за Ферересо!

85′

Страхотен рейд на Митко Илиев завърши с шут към вратата на врачани, но топката прелетя над вратата!

84′

Николай Николаев получава жълт картон!

74′

Шанс за Локомотив! Салинас можеше да намали разликата, но Костов отново опази вратата си!

67′

ГОЛ! ИЛИЯ МИЛАНОВ! Централният защитник на врачани засече центриране от корнер на Юлиан Ненов и с глава прати топката в мрежата на Рейдър за 4-ти път!

64′

Няма дузпа! Играта продължава...

63′

Претенции за дузпа на домакините! Виктор Василев сякаш извърши нарушение срещу Гомис! Ситуацията се преглежда с ВАР!

56′

ГОЛ! Георги Минчев връща интригата! Той получи успореден пас от Бирсент Карагерен и от непосредствена близост направи резултата 2:3!

48′

ГОЛ! Дориан Бабунски! Диего Ферересо изведе македонеца сам срещу Рейдър, Бабунски го финтира и от малък ъгъл прати топката във вратата на Локомотив за трети път в мача! Това е десети гол на нападателя през сезона!

45′

Играта е подновена!

45′

Край на първото полувреме!

44′

Жълт картон за Йоан Бауренски!

43′

ГОЛ ЗА БОТЕВ (ВРАЦА)! Юлиан Ненов бе изведен сам срещу вратаря и хладнокръвно го преодоля за 1:2!

34′

ГОЛ! ДИМИТЪР ИЛИЕВ ВЪЗСТАНОВЯВА РАВЕНСТВОТО! Парвиз Умарбаев подаде вдясно към Гомис, който центрира и Илиев с летящ плонж простреля Костов с глава! 1:1!

25′

Страхотен шанс за домакините! Митко Илиев получи топката около точката за изпълнение на дузпа и стреля, но покрай вратата!

17′

Претенции за дузпа и в другото наказателно поле. Топката се докосна до ръката на Бауренски, но преди това имаше рикошет и съдията правилно не посочи бялата точка.

12′

Стефан Гаврилов получава жълт картон!

10′

ГОЛ! Дориан Бабунски е точен и дава аванс на гостите!

9′

ДУЗПА ЗА БОТЕВ! Вратарят на домакините Лукас Рейдър събори Красимир Тодоров в наказателното поле и реферът е категоричен! Стражът получи и жълт картон за това свое провинение.

7′

Страхотен шут на Умарбаев от дистанция и прекрасна намеса на Красимир Костов! Стражът на гостите отново демонстрира защо е смятан за един от най-добрите вратари в efbet Лига!

5′

Спокойни първи минути на стадиона в "Лаута". Домакините са по-активният отбор, но засега не успяват да създадат нищо по-сериозно пред вратата на врачани.

1′

34 Петър Витанов 19 Никола Нейчев

Локомотив (Пловдив) и Ботев (Враца) откриват 19-ия кръг в родната efbet Лига. Двата отбора се изправят един срещу друг днес в 16:30 часа.

В последно време "черно-белите" позабравиха за загубите и започнаха да трупат точки. Само едно е поражението в последните девет кръга и то от Лудогорец в Разград. Определено тимът изпитва трудности в защита и сухите мрежи не са често събитие.

Новият собственик на Локомотив (Пловдив) е спонсор

Става въпрос за компанията "money +"

Обичайно Георги Минчев и Димитър Илиев успяват да компенсират това с действията си в атака, но това не се случи в двата мача през декември при равенства 1:1 с Черно море и Славия.

WINBET - победата е на един клик разстояние! (18+)

Настроението в Ботев пък е приповдигнато, след като в предходния кръг врачани биха с минималното 1:0 Берое у дома след дълга серия от 13 мача без победа.

Така загубата от Ботев Пловдив остава единствена за предишните четири кръга, в които бяха запазени три сухи мрежи, като едната от тях бе при нулево реми като гост на Левски.

Играч на Ботев (Враца) претърпя успешна операция на лицето

Георги Николов е играл в 15 от 18-те мача на врачани през сезона

В състава на домакините днес ще отсъства единствено Марсал, който е с травма. Ботев също няма твърде много проблеми. Единственият отсъстващ ще бъде Николов. Това ще е последен мач и за двата тима през 2021-а година.