90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители: Мачът се играе без публика
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

Локомотив (Пд) и Берое завършиха 1:1 в двубой от efbet Лига

Силно второ полувреме не помогна на Локо (Пд) за пълен обрат срещу Берое

Мартин Камбуров с гол №249 във футболния ни елит

90+3′

МАЛЕМБАНА! Финалният натиск на "железничарите" "роди" "златното" положение за клуба в 93-ата минута. Паоло Уртадо демонстрира отлично движение по ширината на атака, центрирайки в наказателното поле. Там снажният Малембана скочи над всички, но изстрелът му с глава излезе в аут, а това беше и последното интересно събитие в срещата.

90+1′

Ерсон Кукула задържа Витанов и получава жълт картон.

89′

Стив Фуртадо получава жълт картон от главния съдия за нарушение в половината на Локомотив.

88′

Конар Руан влиза в игра за Локо, терена напуска Момчил Цветанов.

86′

ГРЕДА ЗА ЛОКО! С всяка изминала минута, натискът на Локомотив ставаше все по-осезаем. В 86-ата Паоло Уртадо направи двойно подаване с Диниш Алмейда в полето на Берое. Перуанецът шутира от няколко метра, но сякаш направи по-трудното и разтресе напречната греда над Ганев.

83′

УРТАДО! Перуанецът Паоло Уртадо бързо можеше да блесне с дебютен гол за новия си клуб. Центриране на Цветанов не бе уловено от вратаря на Берое и само създалото се кратко меле, някак си спаси заралии от второ попадение в тяхната мрежа.

82′

Иван Минчев заменя грешника в редиците на Берое Октавио.

80′

Дебют за Паоло Уртадо от Перу, който заменя голмайстора Умарбаев.

76′

ГООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ!! 1:1!! УМАРБАЕВ! 14 минути преди края, логичното се случи и Локомотив изравни. Този път "черно-белите" получиха дузпа, която поразително приличаше на тази, която бе отсъдена и за Берое през първото полувреме. Октавио загуби индивидуалния сблъсък с Илич, след което му отне топката непозволено и 11-метровият удар беше факт. Липсата на Митко Илиев откри възможност да изпробва своя мерник от бялата точка Парвиз Умарбаев. Нисичкият азиатец издържа на сериозния тест и вкара за 1:1.

75′

Октавио получава жълт картон заради нарушение в центъра на терена.

73′

Мартин Камбуров приключва участието си в мача и отстъпва своето място на Кукула.

70′

Николай Николаев- Хълк влиза в игра за Локо. Терена напуска Бирсент Карагарен.

68′

СПОРНО ПОЛОЖЕНИЕ! Пловдивчани имаха сериозни претенции към главния съдия Волен Чинков в 68-ата минута. Тогава Крум Стоянов рискува максимално и се хвърли на шпагат в краката на Карагарен. Дискусионно бе дали първо фланговият бранител игра с топката, или закачи опорния крак на вражеския футболист. Реферът на "Лаута" прецени, че основания за наказателен удар няма и играта продължи.

60′

Крум Стоянов получава жълт картон, първият в мача.

53′

КАКЪВ ПРОПУСК! "Смърфовете" сътвориха нов голям пропуск в 53-ата. Чико Цветанов отново се оказа енигма за бавния Фуртадо, което му позволи да пусне остър пас, успоредно на голлинията. Нещата отиваха към 1:1, но кълбото леко тупна преди да бъде отиграна от легналия на шпагат Салинас. Всичко завърши с пращане на кълбото над горната греда от няма и метър.

48′

Локо тръгна смело в атака след подновяването на играта. Още при първото си влизане в полето на Беоре, шансове за стрелба се откриха пред Салинас и Минчев. Два от тях намериха телата на "зелени" защитници, а третият, беше лесно спасен от Ганев.

46′

Вижте как се промениха коефициентите на efbet след края на първото полувреме на мача Локо (Пд) - Берое.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

42′

Инкасираният гол лимитира качественото представяне на Локомотив. "Смърфовете" неочаквано можеха да се върнат в мача след спорно връщана на Фуртадо към беройския вратар. Ганев обаче внимаваше в картинката и се справи с комплицираната ситуация.

32′

ГООЛ ЗА БЕРОЕ!! 0:1!! КАМБУРОВ-ДУЗПА! Равностойното тракийско дерби беше белязано от дузпа в 32-ата минута. Гаюс Макута се измъкна в близост до аутлинията от Умарбаев и напредна към вратата на Локо. Последва леко дърпане от таджикистанеца, което позволи на беройския плеймейкър да падне в наказателното поле и убеди Волен Чинков да посочи дузпата. С отговорната задача се нагърби Мартин Камбуров, който не демонстрира сантименти към бившия си клуб и направи 0:1!

25′

Бирсен Карагарен определено бе "невидим" за отбраната на Берое, като в 25-ата минута пак остана забравен на страничната греда. И тук обаче звездата с №9 не подходи по най-добрия начин, като този път върнатата от него топка към дузпата, не намери желания си адресат.

16′

АЛИУН ФАЛ! Берое отговори на предизвикателството и след 10 минути също не можеше да повярва как вече не води в резултата. Октавио продължи към далечната греда центрирана топка от корнер. На точното място се оказа Алиун Фал, който лекичко по земя опита да продължи във вратата на "смърфовете". Илко Пиргов обаче бе на съвсем различно мнение и сътвори чудато спасяване.

5′

КАРАГАРЕН! Двубоят на "Лаута" можеше да стартира с ранно попадение за домакините. Чико Цветанов демонстрира настоятелност и центрира топката малко преди да излезе в аут. Това сякаш сюрпризира отбраната на Берое и вратаря Ганев, допуснали прекалено лесно пасът да достигне до непокрития Карагарен. Биската обаче направи по-трудното в ситуацията и не шутира точно в опразнената мрежа.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

1′