Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители: 1755
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

Локомотив (Пд) и Берое завършиха 0:0 в мач от efbet Лига

Локомотив (Пд) и Берое не успяха да се победят в динамично тракийско дерби на "Лаута"

"Смърфовете" временно изместиха ЦСКА от второто място

90+4′

Давид Малембана е пуснат в игра, за да скача високо при последното статично положение за Локо.

90+4′

МЕЛЕ! ИЛИЕВ! Последната секунда от даденото продължение можеше да донесе безмерна радост за Локо. При страхотно меле в 94-ата минута, Димитър Илиев за миг можеше да се превърне в герой за родния си клуб, но ударът му отблизо с глава попадна в ръцете на Ганев.

Снимка 530440

90+3′

Тактическа смяна за заралии Джуниет Али заменя Ибрахма Конте.

90+2′

Конър Руан получава жълт картон заради нервен изблик.

90′

ЧЕРВЕН КАРТОН! Последното интересно събитие на локомотивския стадион се случи в 90-ата минута. Стийв Фуртадо изпусна нервите си и изрита без топка Конар Руан. Ненужното му провинение не бе простено от рефера Попов и африканецът беше изгонен с червен картон. На прибиране към тунела той дори напсува своя старши-треньор Петър Колев.

88′

Лебон се появява в игра, като ще замени Алиун Фал.

86′

Друг талант на Локо - Даниел Иванов също ще помага в атака, като заменя Умарбаев.

85′

Младокът Георги Мавродиев се появява на мястото на Момчил Цветанов.

82′

НИКОЛАЕВ! Николай Николаев - Хълк можеше да се реваншира за грешката си от по-рано с гол в 82-ата минута. Крайният бранител се бе включил в атака за Локо, при която засече от въздуха перфектно центриране на Конър Руан. Акробатичният му изстрел обаче мина малко над горната греда.

Снимка 530441

74′

ШАНС ЗА БЕРОЕ!! Гостите от Стара Загора пропиляха изключителната възможност да смълчат трибуните на "Лаута" в 74-ата минута. Локо изпълни корнер, който бе отразен добре от беройци. За зла участ на "черно-белите" обаче, Николай Николаев сбърка в стремежа си да върне бързо напрежението в полето на "зелените". От грешката му се възползва Алиун Фал, останал напълно сам срещу Илко Пиргов. Африканецът не запази хладнокръвие и прати изстрела си покрай дясната греда на Пиргов.

Снимка 530439

64′

Промяна в лагера на Локомотив. Конър Руан ще се появи в игра на мястото на Александър Иванов.

60′

Първа рокада в състава на Берое. Мартин Камбуров бива заменен от Кукула.

58′

ФАЛ! Берое можеше да стигне до откриващото попадение в срещата с настъпването на 58-ата минута. Сенегалецът съумя да се провре между защитата на "смърфовете", но изстрелът му от малък ъгъл беше качествено отразен от Пиргов. Нужно е да отбележим, че цялата ситуация тук беше изработена от Мартин Камбуров.

Снимка 530438

47′

Второто полувреме започна с удар на Илиян Стефанов от гостите. Той получи топката малко след центъра на игрището в половината на "смърфовете" и пробва далечен изстрел, но топката излезе в аут.

46′

Вижте как се промениха коефициентите на efbet след края на първото полувреме.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

43′

Опит за извеждащо подаване към Мартин Камбуров, което нормално нямаше как да бъде овладяно от намиращия се на преклонна футболна възраст нападател.

38′

Гостите от Берое получават още един жълт картон. Нарушение в центъра направи Стефанов.

Снимка 530436

34′

Илиас Хасани от Берое получава първия жълт картон в мача.

28′

"Смърфовете" организираха нова добра атака в 28-ата минута. Умарбаев хитро видя пролука във вражеската защита, за да подаде технично към Карагарен. Биската шутира от въздуха, но ударът му попадна точно в обсега на сигурния в този миг Ганев.

20′

УМАРБАЕВ! Незнайно как, Локомотив не успя да поведе в 20-ата минута. Парвиз Умарбаев наказа грубо неразбирателство между Ганев и Мезаг. Последният си позволи да загуби топката в невралгична зона, но надхитрилият го таджикистанец не успя да насочи изстрела си в опразнената врата.

18′

Берое опита да компенсира слабото си начало с лека активизация след петнадесетата минута. Заралии изпълниха няколко корнера, които внесоха леко напрежение за Илко Пиргов и защитата пред него. В 18-ата минута пък Илиян Стефанов беше оставен непокрит на дъгата, ала изстрелът му се оказа разочароващ и излезе високо в аут.

Снимка 530435

8′

Бирсент Карагерен сътвори едно от традиционните си включвания от фланга. Крилото проби през Александър Василев и шутира към далечния ъгъл на Ганев. На пътя на топката обаче бе застанал Теди Мезаг, изчистил кълбото надалеч.

2′

ШАНС ЗА ЛОКО! Завърналата се публика на "Лаута" можеше да празнува попадение само 60 секунди след началния съдийски сигнал. Гостите от Берое допуснаха грешка при изнасянето на топката, при която Момчил Цветанов съумя да навлезе в наказателното поле на заралии. Националът върна леко назад за дебютиращия като титуляр Александър Иванов. Синът на Гонзо обаче разочарова със завършващия си удар.

1′