Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители:

КРАЙ НА МАЧА! ЛОКО И ЕТЪР ЗАВЪРШИХА 1:1!

83′

Жълт картон за Кнежевич за оспорване на решението на съдията.

82′

Здравко Илиев бе изгонен заради реплики към съдията, предизвикани от нарушение на Кнежевич срещу Алмейда, след което играчът на Локо го удари с лакът. Реферът Димо Димов показа жълт картон на Ловре Кнежевич, но явно последвалата реакция от страна на Алмейда, остана незабелязана от него. Илиев тръгна да протестира и отправи нецензурни реплики към съдията, който го изгони.

81′

Боруков бе заменен от Милчо Ангелов.

76′

Масоеро изрита Кольо Станев без топка след негова опасна игра. Само жълт картон за играча на Локо.

71′

ЕТЪР ИЗРАВНЯВА! Симеон Мечев центрира много добре от фаул и топката бе засечена от въздуха от Пламен Крачунов, който разстреля Илко Пиргов за 1:1!

65′

Шанс за домакините! Георги Минчев подаде в наказателното поле, където Димитър Илиев бе изпуснат от отбраната на Етър и стреля добре, но встрани от целта.

62′

Греда за Етър! Симеон Мечев центрира от ъгълов удар, Венелин Филипов бе оставен сам на задната греда и стреля с глава, но ударът му с рещна гредата! Какъв шанс за "виолетовите"!

60′

Домакините владеят инициативата, притежанието на топката отново е доста внушително 64% на 36 % в тяхна полза.

52′

Умарбаев центрира от корнер, Ерол Алкан намали напрежението като изчисти топката в безопасна зона.

48′

Умарбаев пострада при сблъсък с Венелин Филипов. След намесата на медицинския щаб, изглежда играчът ще продължи мача.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) ВОДИ НА ЕТЪР С 1:0!

44′

Жълт картон за Симеон Мечев

43′

ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Бирсент Карагерен центрира в наказателното поле към Георги Минчев, който се извиси в наказателното поле и стреля силно с глава. Вратарят Христо Иванов загуби баланс и остана безпомощен за 1:0!

32′

Удар с глава на Преслав Боруков преминава встрани от целта.

24′

Греда за домакините! Карагерен подаде от фланга към Димитър Илиев, който от около 12 метра стреля, но в гредата!

22′

Умарбаев изпълни добре от фаул като центрира в наказателното поле, но Пламен Крачунов изби в корнер. Карагарен го изпълни, но нищо опасно.

14′

Динис Алейда насочи топката зад гърба на защитата, но вратарят излезе и улови.

9′

Мартин Луков няма да може да продължи мача. Илко Пиргов влиза на негово място.

8′

Проблеми за Луков след въздушен сблъсък с Гаетан Коуку. Налага се влизане на медицинския екип.

6′

Натиск на "смърфовете" в първите минути на мача. Владението на топката е 70% на 30% в тяхна полза.

5′

Гаетан Коуку от Етър насочва топката в наказателното поле, но тя е пресечена от играч на домакините.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

50 Иван Арамазов 98 Христо Марков

Отборите на Локомотив (Пд) и Етър откриват поредния кръг от редовния сезон в efbet Лига.

Макар и между двата тима да има сериозна дистанция във временното класиране, битката на "Лаута" в никакъв случай не изглежда предрешена.

Крушарски иска победа над Етър за рождения си ден

Футболистите на Локомотив (Пд) са амбицирани да я постигнат

Трите точки са изключително необходими за "смърфовете", които трябва да се възползват максимално заради директния сблъсък между конкурентите им за титлата Лудогорец и ЦСКА. Увереност на пловдивчани дава добрата им форма, която е изградена от три победи и равенство в последните четири техни мача в efbet Лига.

Локомотив (Пловдив) подписа с Кристиан Томов

Локомотив (Пловдив) подписа с вратар

Това е първи договор на стража

От своя страна Етър се бори със зъби и нокти за своето спасение. "Болярите" загатнаха за сериозните си намерения с доброто си представяне срещу Левски (0:0).

Локо е фаворит и от гледна точка на статистиката в досегашните сблъсъци между тези два отбора. Пловдивчани имат на сметката си 27 победи, 11 равенства и 17 загуби. На "Лаута" "Смърфовете" са дори още по-категорични с 22 победи, 4 равенства и само 1 поражение. Освен това Локо спечели и първия двубой между двата тима през есента на "Ивайло" с 3:1.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

В състава на домакините няма контузени или наказани играчи за този мач. Всички в клуба ще се амбицирани да зарадват и своя финансов благодетел Христо Крушарски, който днес празнува рожден ден.

Христо Бонев: Националният отбор трябва да се гради около Илиев, Десподов и Недялков

Зума: Националният отбор трябва да се гради около Илиев, Десподов и Недялков

"Вярвам, че Локомотив (Пд) може да стане шампион"

Без трима свои основни футболисти пък тръгна Етър снощи за гостуването си в Пловдив. Опитният нападател Дани Младенов пропуска срещата поради контузия. Той е с пукнато ребро и възстановяването му ще продължи няколко седмици.

Централният защитник Мариян Иванов и дефанзивният халф Божидар Кацаров са наказани за по един мач и също пропускат срещата.

Етър без трима срещу Локомотив (Пловдив)

"Болярите" се надяват Хосе Кордоба да бъде картотекиран

Това наложи старши треньорът Александър Томаш да попълни групата с двама юноши - Юлиян Райков и Христо Марков. Изтече наказанието на опитния вратар Христо Иванов и той е сред 18-те.

Главен съдия на срещата е Димо Димов, с помощници Костадин Тановчев и Владимир Велев. Делегат на БФС е Валентин Чакъров, а работата на реферите зорко ще следи Николай Петров.