Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители:

Локомотив (Пловдив) победи Черно море с 3:0 в efbet Лига

Локомотив (Пд) победи Черно море и се изравни с ЦСКА и Лудогорец

Вижте подробности

90+5′

Греда! Джовани завъртя топката добре от пряк свободен удар, но нацели напречната греда! Локомотив беше близо до четвърти гол!

79′

Пороен дъжд се излива на стадион "Локомотив" в Пловдив. Това започна да затруднява играчите на двата отбора и качеството на игра спадна.

77′

Исмаил Иса заменя Матиас Курьор.

71′
Снимка 587966

Източник: startphoto.bg

68′

ГОЛ! Димитър Илиев изпълни дузпа в стил "Паненка" и е точен! 3:0!

67′

Дузпа за Локомотив! Жълтият картон е отменен!

64′

Живко Атанасов събори Матеус Да Силва в наказателното поле на Черно море. В първия момент Никола Попов показа жълт картон за симулация на нападателя, но сега отива да преразгледа ситуацията със системата ВАР!

59′

ГОЛ! 2:0! КАРАГЕРЕН! Бабакар Дион демонстрира страхотен поглед върху играта и с дълъг пас намери Карагерен в наказателното поле на "моряците", Бирсент си спря топката на гърди и майсторски преодоля Дюлгеров за 2:0!

52′

Решението на Никола Попов е потвърдено! Тази ситуация определено ще бъде доста дискутирана след двубоя!

50′

Мазир Сула падна в наказателното поле на Локо (Пд) след контакт с бранител, реферът Никола Попов обаче му показа жълт картон за симулация! Ситуацията се преглежда с ВАР!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА BETANO СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Нов пропуск на Курьор! Той беше изведен сам срещу вратаря, но стреля встрани. Все пак се оказа, че нападателят на моряците е бил в засада, но той бе длъжен да отбележи в тази ситуация!

40′

Принудителна смяна в отбора на Черно море. Стефан Велев има проблем и е заменен от Цветомир Панов.

35′

Невероятен пропуск за Черно море! "Моряците" организираха бърза контраатака с едно докосване и Беншаа се озова очи в очи с вратаря с домакините. Алжирецът обаче се засуети, Динко Хоркаш скъси дистанцията и успя да блокира удара.

30′

Владеене на топката: Локомотив (Пловдив): 58%, Черно море: 42%

22′

Измина 1/4 от мача и определено можем да кажем, че двата отбора оправдават очакванията за изключително динамичен и интересен двубой.

12′

ГОЛ! 1:0! Дион! Домакините организираха хубава атака по левия фланг, а Димитър Илиев разсече отбраната на гостите с пас към Витанов, който пък с едно докосване продължи към намиращия се вдясно от него Бабакар Дион. Белгиецът изобщо не се поколеба дали да стреля и с мощен шут по диагонала прониза вратата на "моряците"!

8′

Отговорът на гостите не закъсня и в тази 8-ма минута станахме свидетели на най-чистото положение до момента. Златев центрира от пряк свободен удар, играч на Черно море свали топката с глава към Курьор, който беше оставен непокрит на 2 метра пред вратата, но вместо да скъса мрежата "смърфовете", той стреля във вратаря. В ситуацията останаха и съмнения за засада, но така или иначе нямаше нужда положението да бъде преразгледано.

6′

Двубоят започна с домакински натиск, но до момента "моряците" отлично парират опитите на Локомотив да превземе вратата.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

21 Евандро Коста 11 Алекс Насименто

Отборите на Локомотив (Пловдив) и Черно море се изправят един срещу друг в среща от 11-ия кръг на efbet Лига. Мачът на "Лаута" започва в 17:30ч., а главен съдия е Никола Попов. Двубоят противопоставя петия и четвъртия във временното класиране на шампионата, като и двата отбора са с актив от 19 точки. Това допълнително придава значимост на мача и за двата клуба.

Френска легенда ще бъде гост на Локомотив (Пловдив)

Визитата му в Пловдив е във връзка и с бъдещо сътрудничество

Добрата новина е, че по трибуните на стадион "Локомотив" ще има фенове. Както е известно, след дербито на Пловдив "смърфовете" бяха наказани да домакинстват пред празни трибуни в мачовете с Черно море и ФК ЦСКА 1948. Ръководството на пловдивчани обжалва и така "черно-белите" ще се радват на солидна подкрепа.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА

Наставникът на Локомотив Александър Томаш продължава да има проблеми със състава си. Те са концентрирани най-вече в защитата, където Луан и Райън Бидунга все още лекуват травми. Очаква се и двамата да се завърнат в игра в началото на месец октомври. С мускулна травма е и Милош Петрович, който напусна принудително срещата със Септември в София.