Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители:
90+6′

КРАЙ НА МАЧА!

90+3′

ГОЛ! Бирсент Карагерен! Домакините органзираха опасна атака по левия фланг. Петър Витанов напредна с топката и пусна остро центриране по земя в наказателното поле, кълбото се размина през купа от играчи и достигна до Карагерен, който нямаше как да сбърка и подпечата успеха за своите с хубав гол с десния крак!

90′

5 минути добавено време.

89′

Жълт картон за Джонатан Перейра

82′

ГОЛ! Преслав Боруков! Парвиз Умарбаев центрира от пряк свободен удар и Боруков с глава откри резултата, а и головата си сметка с екипа на Локомотив!

79′

Домакините имаха претенции за дузпа! Димитър Илиев стреля към вратата, а топката срещна ръката на Бен Юсеф. Дори и след консултацията с ВАР - дузпа не бе отсъдена.

76′

Жълт картон и за Парвиз Умарбаев

72′

Шанс за Берое! Кийлън Лебон елиминира съпротивата на Бидунга и останал очи в очи с Рейдър стреля, но покрай гредата!

62′

Мачът доста се изнерви! Жълт картон за Кевин Тапоко

61′

Директен червен картон за Венсан Марсел! Халфът влезе опасно в краката на Фуртадо и реферът Давидов първо показа само жълт, но след преглед на ситуацията със системата ВАР промени решението си и изгони играча!

57′

Кевин Тапоко влиза на мястото на Давиде Мариани.

52′

Вече с човек повече, Локомотив трайно се настани в полето на Берое, но домакините така и не успяват да нанесат точен удар в очертанията на вратата. Гостите от своя страна дебнат за контраатаки, с които евентуално да изненадат "смърфовете".

45′

Играта е подновена!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45+3′

Край на първото полувреме!

45′

Само в рамките на 5 минути Симеон Мечев получава втори жълт картон и е изгонен от игра!

44′

Далечен удар от над 30 метра от Александър Василев, топката тупна много коварно пред Генадий Ганев, което го принуди да я извади в корнер.

40′

Жълт картон за Симеон Мечев!

35′

Първи точен удар в двубоя. Серкан напредна по лявото крило за Берое и нанесе силен шут с левачката, но Лукас Рейдър парира изстрела.

28′

Жълт картон за Емил Янчев

26′

Домакините се нанесоха по-трайно в полето на Берое, но успяха да достигнат само до няколко корнера, от които не произлезе нищо опасно за Генадий Ганев.

18′

Добра атака на домакините, която завърши с удар на Преслав Боруков, но той бе блокиран от бранителите в зелено.

12′

Жълт картон за Сиам Бен Юсеф

8′

Страхотен шанс за гостите! Джонатан бе изведен по лявото крило, Рейдър излезе напред и левият бек опита да прехвърли немския страж, но топката прелетя над вратата.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

15 Видол Сейменски 99 Омар Камара

Локомотив (Пловдив) и Берое излизат един срещу друг в интригуващ сблъсък от 23-ия кръг на efbet Лига днес от 15:00 часа на "Лаута".

В предишния кръг Берое загуби гостуването си на Арда, а Локо допусна поражение от градския си съперник Ботев в пловдивското дерби. Старозагорци са на 7-ото място във временното класиране с 29 точки, а Локомотив е осми с точка по-малко. Сблъсъкът е изключително важен за борбата на двата тима за топ 6.

Треньорът на домакините Александър Тунчев няма да може да разчита на наказания Кристиан Гомис. Срещата пропуска и Лукас Салинас, който е с травма. Под въпрос е още Петър Витанов. Милош Петрович е напълно готов и ще оформи триото в отбрана с Мартин Паскалев и Райън Бидунга.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

Наставникът на Берое Петър Хубчев няма проблеми със състава. Под въпрос е единствено новото попълнение Кевин Тапоко. Опитният специалист вероятно ще остави на пейката Абубакар Тунгара, който е с натрупани жълти картони и рискува да пропусна два мача. На неговата позиция се очаква да действа Омар Камара.

Вероятни състави:

Локомотив: Рейдър, Петрович, Бидунга, Паскалев, Карагарен, Умарбаев, Томашевич, Василев, Марсел, Димитър Илиев, Боруков.

Берое: Ганев, Джонатан, Юсеф, Динков, Фуртадо, Мариани, Мечев, Юсеин, Генов, Фол, Камара.